Sayfa 110/137 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 873 - 880 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

1. eskinden yapikredi, qnb, tacirler ak gibi aracilar gunici fiyata bakamdab saglam alirdi. simdi bu tarz alici cok ama cok nadir. hatta yok gibi bisey. marj yuzde 1 indi. hatta bazen fon bile satis icin geliyor. zaten fiyat yuzde 1 dusse gece fonun satis rakamina gelir fiyat sabah. tahtada alis yazan yok. altlar bombos. birisi stop yapsa ki bu aralar olabilir. stop yapacak alici yok asagida. urkutuyor beni bu tahta. marj 40 50 kurussa artik gunici hic bakmiyorum bile. herkesi soguttular tahtadan.

2. en sinir bozucu kismi da atiyorum gece gumus artti ertesi gun fiyatlamiyor marjdan yiyor. gecen gun gece gukus artti. ertesi gun marjdan yedi net aktifin altinda islem gordu. hic guvenim kalmadi tahtaya. herseye ragmen iiki bu fonlar var yoksa coktan defterimi durerlerdi hisselerde.

3. Cuma gedik 40 bin TEB 45 bin sattı kol kesen kesene....A1 almadı aldığını verdi....Sanko düşükten ful aldı....

Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal görevden alındı https://t.co/ERdLoCUChQ

Hafta içi birisi dile getirmişti....çok ihtimal vermiyordum ama kenarda duruyordu....onun için maldaydim....

Sadece yazık...ülkeye yazık bize iyi....

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dolar kapalı çarşı 7.90....

5. Dostum yüzde 10 yukardan alırken sıkıntı çekmiyordu....biri bir bassa %10 zarar ihtimali....şimdi robotun dibine gelmiş ve marj 50 Kr düşmüş korkuyorsun....enteresan....

Geçen fon mal alınca bin olan marjı 50 Kr durdular....cuma robot satış yapınca tekrar bin oldu marj....
     Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    eskinden yapikredi, qnb, tacirler ak gibi aracilar gunici fiyata bakamdab saglam alirdi. simdi bu tarz alici cok ama cok nadir. hatta yok gibi bisey. marj yuzde 1 indi. hatta bazen fon bile satis icin geliyor. zaten fiyat yuzde 1 dusse gece fonun satis rakamina gelir fiyat sabah. tahtada alis yazan yok. altlar bombos. birisi stop yapsa ki bu aralar olabilir. stop yapacak alici yok asagida. urkutuyor beni bu tahta. marj 40 50 kurussa artik gunici hic bakmiyorum bile. herkesi soguttular tahtadan.

6. eskiden fonun elinde mal yoktu. simdi fonun elinde 600 bin lotun yarisina yakini duruyor. ilgilenmedigimden bakmiyirum rakama ama gecende de artmis olabilir biraz. bu mal varken yukselse bilene fon geliyor yuzde1 yukarida satisa. ilgimi cekmior o yuzden. asil enteresan olan marj daha yuksekken kuvvetli alicisi vardi simdi niye kuvvetli alici yok. buna bakmak gerek. neden cekildi kuvvetli alicilar. altlarda fazla alis yazilmiyor eskisi gibi. cevabi su bence abd 10 yilliklari. abd 10 yilliklar 1.7 olmusken ve 2 ler konusulurken kimse mal almak istemiyor olabilir. ama ben gumusten umitliyim herseye ragmen abd 10 yilliklar tek ik hareketini tamamlasin geregini yapacam. ama simdilik eskisine gore cok daha az lotluk islemler yapiyorum ara sira. gozum baska yerlede buraya bakmiyirum bile cogu zaman.

Sanırım fon gümüşten fiziki gümüşe paralel geçiş olabilir bazı yatırımcılarda.
    Son zamanlarda herkes özellikle fiziki gümüşle ilgili yayınlardan sonra.
    Kendimde kısmen bu geçişi yaptım diyebilirim.

8. Fon: fiziki gümüş

Sadece evde değil takasbankta...

Endişeniz nedir ki?
     Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Sanırım fon gümüşten fiziki gümüşe paralel geçiş olabilir bazı yatırımcılarda.
    Son zamanlarda herkes özellikle fiziki gümüşle ilgili yayınlardan sonra.
    Kendimde kısmen bu geçişi yaptım diyebilirim.

Sayfa 110/137 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •