Sayfa 26/137 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 1089 madde; 201 - 208 arası.

Konu: GMSTRF QNB Finans Portföy Gümüş Borsa Yatırım Fonu

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Şant Manukyan da bizim gibi gümüş ne zaman çıkacak diye beklyenlerden.
    Oda gümüşte çok sert bir hareket bekliyor uzun süredir.

https://youtu.be/GvDe9mxDh8Q
    Bu elemanın zamanlaması iyi oluyor bundan önceki hareketi de tahmin etmisti
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Bu elemanın zamanlaması iyi oluyor bundan önceki hareketi de tahmin etmisti
    Bu eleman Sant yanikses ons yükseldikçe böyle ralli olmaz önce düşmesi lazım vs diyordu 2 hafta önce sanırım )

3.  Alıntı Originally Posted by paracantası Yazıyı Oku
    Bu eleman Sant yanikses ons yükseldikçe böyle ralli olmaz önce düşmesi lazım vs diyordu 2 hafta önce sanırım )
    Aynen ons altında fena ters köşe oldu. Yok long pozisyonların temizlenmesi lazımmış falan filan derken altın vurdu gitti terste kaldı.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili matrix-11, kısa vadeli düşünenler için geçerli cümleler kurmuşsunuz lakin orta ve uzun vadede altın ve gümüşte ben risk görmüyorum. Her sene en az %30 getirisi olan bir gram altın var karşımızda. Rüştünü ispatlamış, bundan sonra bu getiri tersine döner mi, dünyanın gidişatına bakarak hayır diyorum. Siz nasıl teknik analiz yapıyorsanız bizde temel açıdan altın ve gümüşün bu saatten sonra anlamlı bir düşüş beklemenin hayalcilik olduğunu söyleyebilirim.

Kayış kopmaya (sistem çökmeye) görsün, yukarıdaki verdiğimiz rakamlara yıllar içinde değil bir kaç ayda varılır.
    Sanırım çok iyi ifade edemedim. Ben gümüş altın bu kadar yükselmez demiyorum ama bunların hepsi vadeye bağlı, teknik olarak görmeden bu tür uçar gider süzülür gider ifadelerinden her zaman kaçındım. İnsanları yanlış yönlendirmek veya gaza getirmekten her zaman kaçındım. Yukarıda zaten tobo formasyonu ve ardından nereye gidebileceğini yazmıştım. Biraz geriye gidince 2011 ortasındaki hareketini hatırlatmak isterim.
    Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Daha önceki yorumlarımızda yazmıştık. TOBO tamamlanmış gözüküyor. Ancak Pazartesi Salı teyidini almak daha sağlıklı olacaktır. Herşeye rağmen tekniğe göre haftalıklarda boyun çizgimiz geçilmiş gözüküyor. Buna göre yeni hedef 20.22 olarak gözüküyor. Benim görüşüm ise 21.15 seviyelerine kadar uzanabileceğimiz yönünde. Bundan sonra dikkatle izlemeye devam ediyoruz. Bakalım neler olacak.

Evet Tobo tamamlanmıştır. 19.4 19.5 seviyeleri ilk direnç seviyeleridir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

GMSTR net aktif gösterge değeri an itibarıyla 21,85 ancak piyasa manipülatif biçimde 22,69 alış 22,79 satış olarak duruyor. Güya QNBFinans fonun piyasa yapıcısı ama sadece seyirci, dünya piyasa fiyatı 16,72 borsa fiyatı ise halen arşı alada yani yapay.

Hani deveye sormuşlar neden boynun eğri diye, GMSTR de o hesap neremiz doğru ki!
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Ellerinde
     Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    GMSTR net aktif gösterge değeri an itibarıyla 21,85 ancak piyasa manipülatif biçimde 22,69 alış 22,79 satış olarak duruyor. Güya QNBFinans fonun piyasa yapıcısı ama sadece seyirci, dünya piyasa fiyatı 16,72 borsa fiyatı ise halen arşı alada yani yapay.

Hani deveye sormuşlar neden boynun eğri diye, GMSTR de o hesap neremiz doğru ki!
    Ellerinde hisse kalmadı olsun aktif değere gelir
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

GMSTR Net Aktif Gösterge Değeri (NAGD)=21,88

GMSTR BIST değeri=22,78
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Sayfa 26/137 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz