Sayfa 115/739 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 913 - 920 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 10-15 kademe marjdan sıkılmadı hala tahta yapıcı....
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Dövizin yataya sarması bilançoya olumlu yansır...

3. Maaşallah,maaşallah.
    3,30-31'den ,3,40'lara atlayışı muhteşemdi.

Helal olsun kim yaptıysa.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4. Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 27.11.2020 tarihli toplantısında özetle;
    Finansal yapımızı güçlendirmek amacıyla; Şirketimizin %48.0 oranında iştiraki olan, 31,519,600 TL ödenmiş sermayeli Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.' de sahip olduğu 15,129,408 adet payın tamamının Osman Akça Tarım Ürün. İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.'ye ("Osman Akça Tarım") DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde hazırlanan Değerleme Raporuna uygun olarak toplam 176,000,000 TL bedel karşılığında devrine,
    Pay bedelinin;
    - Osman Akça Tarım'ın Akça Enerji Üretim Otoprodüktör Grubu A.Ş. ("Akça Enerji") sermayesinde sahip olduğu %4.3 ve Tan Elektrik Üretim A.Ş. ("Tan Elektrik") sermayesinde sahip olduğu %28.0 payının değerine tekabül eden kısmının, söz konusu paylar karşılığında tahsil edilmesine ve bu tutarın 16/11/2020 tarihinde KAP'ta yaptığımız duyuruda bahsedildiği üzere DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından hazırlanmakta olan değerleme raporu sonucuna göre belirlenmesine ve
    - Kalan kısmının Osman Akça Tarım ile imzalanan Pay Devir Sözleşmesindeki koşullar dahilinde 31.12.2021 tarihine kadar nakden veya mahsuben tahsil edilmesine,

Satıştan elde edilecek yaklaşık 13,861,116 TL (TMS/TFRS'ye göre) iştirak hissesi satış karının finansal yapımızın güçlendirilmesinde kullanılmasına,
    Satın alma işleminin SPK (II-23.3) Önemli Nitelikteki İşlemler ve Ayrılma Hakkı Tebliği'nin Önemli Nitelikli İşlemler başlıklı 4. maddesinin 1.fıkrasının (c) bendi ile Önemlilik Ölçütü başlıklı 6. maddesi kapsamında yapılan değerlendirme neticesinde; hesaplanan oranların %75'ten fazla olmaması nedeniyle işlemin önemli nitelikte işlem sayılmadığına,

Karar verildi.
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    Hayırlı olsun
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Benim anladiğım Ali cengiz oyunlarina devam.elektrik sirketlerinin kur zararlarindan daha fazla girecek

7. Altın yumurtlayan araç muayene Rıza Akça'ya verile,karşılığı da Tan Elektrik ve akça Enerjideki R.akça payları Menderes Tekstille değiş tokuş yapıla,göstermelik 3-5 kuruş ta para verile...yaladık yuttuk..yapacak bir şey yok,alan da Rıza veren de Rıza,isterse bir değerleme raporu hazırlattırır Menderse Tekstili bir ayakkabı boyacısının sandığı ile değiştirir...değerleme raporu hazırlayanlar zaten onun adamı...yasal kılıf.

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Altın yumurtlayan araç muayene Rıza Akça'ya verile,karşılığı da Tan Elektrik ve akça Enerjideki R.akça payları Menderes Tekstille değiş tokuş yapıla,göstermelik 3-5 kuruş ta para verile...yaladık yuttuk..yapacak bir şey yok,alan da Rıza veren de Rıza,isterse bir değerleme raporu hazırlattırır Menderse Tekstili bir ayakkabı boyacısının sandığı ile değiştirir...değerleme raporu hazırlayanlar zaten onun adamı...yasal kılıf.

Budamı gol değil arkadaş butun hisseler geldiği yeri gecti aya gitti bu hala düştüğü yere çıkamadı.

Sayfa 115/739 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •