Sayfa 128/741 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Hergün ufak ufak düşmeye devam....

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yaşam belirtisi yok lanet hissede.

3. Şimdi satışa izinverilirse(ki verilecektir) bir miktar satıştan dolayı hisse fiyatı düşebilir..ancak bu bedelli değil,istemiyorsan almazsın,ama sonuçta şirkete taze para girecek ve borç miktarı düşecek...zaten dövizdeki düşüş bilançoyu olumlu etkileyecek..geriye sadece pandemi nedeniyle üretim ve ihracatta nispi azalma tehlikesi kalır..yani diyeceğim o ki parası olan bu satışta maliyetini düşürsün..çünkü sonuç olumlu olacak....

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Şimdi satışa izinverilirse(ki verilecektir) bir miktar satıştan dolayı hisse fiyatı düşebilir..ancak bu bedelli değil,istemiyorsan almazsın,ama sonuçta şirkete taze para girecek ve borç miktarı düşecek...zaten dövizdeki düşüş bilançoyu olumlu etkileyecek..geriye sadece pandemi nedeniyle üretim ve ihracatta nispi azalma tehlikesi kalır..yani diyeceğim o ki parası olan bu satışta maliyetini düşürsün..çünkü sonuç olumlu olacak....
    Sayın hocam, bu tarz senetlerde bilanco mali tablo hak getire. Bunlar aranmaz bence. Senet kime ne zaman ne fiyatla satılacak, alan ne yapacak. Buradaki spekülasyon nasıl cereyan edecek. İrdelenmesi gerekenler bunlar. Örneğin sahibi parayı bedelli ile değil belkide bu şekilde içeri alacak. Kendi senetlerini kendisi alacak, sonra pazarda zamanla az az satacak. Spekülasyon nasıl ne zaman ne kadar olacak. Bunları zamanla göreceğiz.

5. Zaten kendine ait,halka açık olmayan hisseleri satacak...şirket kaynak arayışında...her neyse zaten ben kimseye al-sat tavsiyesi vermiyorum..bizimborsa yatırımcısı bir tuhaf,halka arz edilen hisselerde örneğin,adam şirket değerini hesap ettiriyor,hadi diyelim %20 iskonto koyuyor..hisse işleme başlayınca fiyat 8e 10 katlanıyor,oysa o fiyatı edecek olsa adam o fiyattan arz ederdi...
    Özet: ben65 milyon hisse satışının ilk anda fiyatı düşürebileceğini ama sonuçta özsermayeyi güçlendireceği,daha iyi bilançolar açıklayabileceği bir ortam yaratacağı için ky için mndrs te bir alım fırsatı olacağını düşünüyorum.

6. Ha şu da var,belki de satış konusunda kurumsal bir yatırımcıyla anlaşacak ve tek fiyattan blok satış yapacak...

7. 3 35 görüp eksi kapatacak anlaşılan. Nu balon hareketleri bitirmediği sürece zor alıcı bulur. Hissenin karakterini bilen hisse artıda iken kolay kolay bulaşmaz

8. Bir günde gördüğün en yüksek seviyelerde kapat yaw. Helyum dolu balon gibi sabah şişiyor akşama doğru havası iniyor

Sayfa 128/741 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •