Sayfa 14/739 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 105 - 112 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 1.18 iyi tutmuş gibi.Gün sonu 800-1000 puan daha salarlarsa endeksi bizimki bakalım 1.15 ve 1.10 u dener mi?Denerse de tutar mı?
    .
    Erol the best all of the rest sen ne dersin bu duruma?
    .
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Bu Süleymani olayı iyi olmadı,artık hep bir belirsizlik riski olarak kalacak piyasalarda,İran'ın askeri olarak değil ama bir suikastla karşılık verme ve buna abd'nin olası ağır cevabı piyasada bir yangın ihtimalini akıllardan hiç çıkarmayacak...

3.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.18 iyi tutmuş gibi.Gün sonu 800-1000 puan daha salarlarsa endeksi bizimki bakalım 1.15 ve 1.10 u dener mi?Denerse de tutar mı?
    .
    Erol the best all of the rest sen ne dersin bu duruma?
    .
    şirket içi iyi bir habere ihtiyaç var, jeopolitik olaylar yatışır diye düşünüyorum,, neler oldu bugüne kadar, mendereste beklentiler iyi görünüyor, daha önceki yıllar gibi olacağını düşünmüyorum, en son 0,97 de bir daha bu fiyatları görmezsiniz dedikten sonra yükseliş başladı ve 1,50 ye kadar gitti, şimdilik 1,25 ve 1,41 direnç destek 1,13 ve 0,97 de,, bu düşünceler bana göre ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değil

4.  Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    şirket içi iyi bir habere ihtiyaç var, jeopolitik olaylar yatışır diye düşünüyorum,, neler oldu bugüne kadar, mendereste beklentiler iyi görünüyor, daha önceki yıllar gibi olacağını düşünmüyorum, en son 0,97 de bir daha bu fiyatları görmezsiniz dedikten sonra yükseliş başladı ve 1,50 ye kadar gitti, şimdilik 1,25 ve 1,41 direnç destek 1,13 ve 0,97 de,, bu düşünceler bana göre ve kesinlikle yatırım tavsiyesi değil
    Ortak günün iyi haberi 1.17 altına çok büyük olasılıkla bugün inmeyecek görünüyor.Tahtaya ak yat ve yapıkredi destek attı görünüyor.Onlar dönüp satmazsa 1.15-13 bugün zor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Gorunen ve umdugunuz o ki buradan saatlikte ufak ufak yukselerek bir kulp takip bizleri sevindirip canagi katlamasi. Mart ayindaki heyecan ve hissemeizin rallisini izlemek usere geri dondum riza amcamiz bizi uzmez.uzersede can I sagolsun

6. Hergün ufak ufak eriyoruz nereye kadar bu gidiş delik büyümeye başladı ha bugün ha yarın bunaltti iyice Kahrolsun ABD mahfetti[IMG][/IMG] bizi

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bugün borsa yukarı açılacak ! (y.t.d.)

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne hızmlı alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +556, ortalama tahmin ise +600 puan oldu.
    Foreks'in 42 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +1400 puan olurken, en düşük beklenti +105 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 42 analistin tamamı pozitif açılış tahmininde bulundu.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(07/01/2020 - 09:26:37)

Sayfa 14/739 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •