Sayfa 143/739 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

Bugün yeşil kapatabilirdi hafta kapanışını...ancak kağıt artık sık sık geri dönerek alım fırsatları sunması nedeniyle tradecilerin ilgi odağı oldu sanırım, 3,60 a fırlamışken ( ben göremedim bile, sürekli izlediğim halde) 5-10 dakikada 3,43-47 bandına geri döndürüldü...önümüzdeki hafta bilanço açıklanabilir 11 mart son tarih, perşembe akşamı bültende onay bekleyeceğiz... inşallah 4,xx li rakamlarla tekrar karşılaşmak dileğiyle....

SM-G780F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şubat başında almıştım az bir miktar, 4 liradan satarak cuma tekrar aldım. 4 liradan satmam tamamen tesadüf oldu. Başka bir niyetim vardı, oda olmadı cuma tekrar fırsat oldu aldım. Takaslar güzel, artık bir süre beklerim burada.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Şubat başında almıştım az bir miktar, 4 liradan satarak cuma tekrar aldım. 4 liradan satmam tamamen tesadüf oldu. Başka bir niyetim vardı, oda olmadı cuma tekrar fırsat oldu aldım. Takaslar güzel, artık bir süre beklerim burada.
    Tekrar Hoşgeldin Müdürüm. Senin olduğun yer berektlidir.

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kap tan okuduğum kadarıyla bu hisse de hem ortak satışı var hem de enerji işine giriyorlar . Potansiyel var sanki. Teknik olarakta kötü durmuyor . Yatırım tavsiyesi değildir . Kendiniz lütfen arastirin

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Merill robotu içine etti tahtanın. Yapacağın işe....

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

6. Gecen haftada aynısı oldu, bank ile diğerleri karşılıklı işlem yapıyor, bir hafta biri taşıyor, diğer hafta karşı kurum karşılıyor.

7. Valla endeksin bu haline verilen tepki bu olmamalıydı. Muhtemelen seans onunla doğru satış biraz daha derinleşir

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu endekste nadir eksi yapan hisselerden maşallah iyi yakalamışız

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 143/739 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •