Sayfa 20/739 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 153 - 160 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Arkadaşlar malınıza sahip çıkın devrede keser bu iştahla zirve seviyesi olan 1.54 tavan ve o da gelebilir.Bundan ucuz ve beklentili kağıt bu fiyatlara kalmadı.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Hocam zaten kimse satmıyor sorunda orda. Adam mal toplayamadigindan buralarda surunduruyor. Ama yabanci girerse spegide tokatlar. Bakalim nasıl bir tiyatro çizecek.
     Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar malınıza sahip çıkın devrede keser bu iştahla zirve seviyesi olan 1.54 tavan ve o da gelebilir.Bundan ucuz ve beklentili kağıt bu fiyatlara kalmadı.
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn Kenan06 ve ya diğer ortaklardan pasta paylaşacak olan var mı?Tşk.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. Sn SEDAT bende de öyle görünüyorda ing yatırımın 3.000.000. lot 1.32 den satışı (saat 10.18:53 te ) ve oyak yatırımın bunun 2.600.000 lotunu karşıladığı işlem görünmüyor.Derinlikte görülüyor.Özel emirde değil sanırım.

5. Maloğlu mal spek adamlar malda dayadı sana eğer sen dayamadıysan.Ne duruyorsun öküz helvayı yapsana.İlla gözüne sokalım dürtelim mi tahtayı.

6.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Hocam zaten kimse satmıyor sorunda orda. Adam mal toplayamadigindan buralarda surunduruyor. Ama yabanci girerse spegide tokatlar. Bakalim nasıl bir tiyatro çizecek.

Sayın Kenan06 beklentiniz nedir mendereste

7. 1.62 üzerin e yerleşmesini bekliyorum hocam.

Sayfa 20/739 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •