Sayfa 23/739 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 177 - 184 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Bu Piyasada ,Piyasadan birazcık para bizim Tahtaya aksa ,, direk 2 tl ye gider" maalesef bizim gücümüz yetmiyor , tabii bu ortamda bu fiyattan veren var mı bilmem, bir haftadan beri sabah sat akşam al uygulanıyor, bunu daha önce bazı arkadaşlarda görmüştüm, (y.t.d.)

2. Info sabah 1.3 m lot almış. A1 yine en fazla satıcılı 700 k

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Info aldığı miktarin 900 bin lotunu zararına sattı. Sanirim bu hisseye çok fazla anlam yüklemişiz.

4. 2018 mart-nisandaki hareketlere benzer bir durum oluşmaya başladı sanki, umarım yanılırım.

5. 12 aylık bilançoda da kur farkı zararı nedeniyle tekrar eksiye düşmesini bekliyorum kar rakamının...

6.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    2018 mart-nisandaki hareketlere benzer bir durum oluşmaya başladı sanki, umarım yanılırım.
    2018 nisan çöküşü sonrası oluşan çanak tamam ve kulpu da takıyor. Buradan 2.15 ler görünmüyor mu size görede?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    2018 nisan çöküşü sonrası oluşan çanak tamam ve kulpu da takıyor. Buradan 2.15 ler görünmüyor mu size görede?
    Evet çanak-kulp yapma ve yukarı devam etme olasılığı da var tabi...benim korkum aynı hareketi yapması.

8. Hareket başladı gibi

Sayfa 23/739 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •