Sayfa 32/739 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 249 - 256 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Yarımı yeniden 1.43 ten aldık sağolasın işyatırım.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. 1.45 ten diğer yarımı da alıp portföyü tamladık. Yürü be koçum ilk hedef 1.54.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. bu polen menkul tahtanın içine ediyor.Takasında mal da yok malın günlük trade ya da spekin kadrolu masası.GFinişe giden atın jokeyi misali gemi çekti ve giden kağıdı stopladı.

4. Muazzam günler geçiyoruz vallahi, nazar değmez inşallah, kaybeden yoktur diye düşünüyorum (y.t.d.)

5.  Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    Muazzam günler geçiyoruz vallahi, nazar değmez inşallah, kaybeden yoktur diye düşünüyorum (y.t.d.)
    bu fiyatlarda iken kaybeden nasıl olsun. YTD

Menderesi temel verileri ile yere göre sığdıramadık geçmiş yıllarda, umarım hakettiği yere gelir ve artık yatırımcısına temettü ödeyecek bir zihniyetle yönetilir. Gerçi mevcut borçların eritilmesi nerden baksan 3-4 yıldır en az. O yüzden temettü konusunda iyimser olmak zor bugünlerde..

Hakkımızda hayırlısı..

6. dün 1.43 ten alanlar 46 ya bastı tahtanın şakülünü kaydırdılar.En son merrill the 1.46 dan aldığını 45 e çaktı.Herkes günlük gömlekçilik peşinde.

7. İş yatırım resmen tahtaya mıçtı.Vermedikte 1.47 den.Disiplinden şaşmayacaksın.Bu sefer götürüyor dedik 1.5x lere 3 TL den olduk.
    Son düzenleme : gselman; 16-01-2020 saat: 12:18.

8. Resmen kusuyor işyat.Sana çakmazsam çeyrek çeyrek.

Sayfa 32/739 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •