Sayfa 36/739 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 281 - 288 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Elimde yuklu var izlemiyorum bile. Aksam.baktim 1.39 kapamis guldum bundan bir ay sonra bakacam 2.50 kapamis gene gulecem. Sadece 1.40 ta komik fiyat 2.50 de. Ederi kagidin en az 6 tl oda 2019 yili ederi. Ama anlik izlersen bezdirir tabiiki de

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.41 e değdi ve dönmesi lazım. Kapanış 1.45 ve üstü olmalı.
    sayın gselman stoploss unuz neresi veya stoploss olacakmısınız

3. Standart&Poors kalabalık bir ekip ile türkiye de , not artışı yada görünüm iyileşmesi yakın olabilir ! mendereste haftalık traderlerin ortalaması 1,34 üstü, bana göre olağan üstü durum olmazsa ! korkulacak bir durum yok (y.t.d.)

4.  Alıntı Originally Posted by Mussah2009 Yazıyı Oku
    sayın gselman stoploss unuz neresi veya stoploss olacakmısınız
    Sn mussah2009 benim bu hisse de maliyetim yaptığım tradelerle 80 krşun altı. bu nedenle tek stop olmayacağım hisse budur.
    En son dün kapanışta aldığım 1.39 dan malı işlerim dolayısıyla sabah seansı bir süre izleyemeyeceğim için 1.41 e satış yazmıştım gitmiş. Yani kısaca hedeflere gidene kadar tradelerle devam.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Hisse için bugün 1,41 kapatması iyi olur ...(y.t.d.)

6. 1.45 kapatırsa tadından yenmez.Malnus geldi kötü geldi kızdırmışlar kazıyor kademeyi.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.45 kapatırsa tadından yenmez.Malnus geldi kötü geldi kızdırmışlar kazıyor kademeyi.
    Bakalım malnus malı agası işyat a devredecek mi?Oyle yaparsa 1.41 kapanışa dua ederiz.

8. Merrill Lynch 1.43 ü kaldırarak açığını kapattı.1.45 e gidiyoruz gibi.

Sayfa 36/739 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •