Sayfa 4/739 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 25 - 32 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Kim oynuyo bu kadar bu kağıtla

2.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Kim oynuyo bu kadar bu kağıtla
    İşyatırım çırpa çırpa götürüyor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    İşyatırım çırpa çırpa götürüyor.
    Üstad hani nereye götürüyor Amaç ne bunda hedef çok mu yuksekler ki bu hareketler böyle

5.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Üstad hani nereye götürüyor Amaç ne bunda hedef çok mu yuksekler ki bu hareketler böyle
    Zannımca öyle ortak.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

temiz sayfa açılmış....

eski sayfa...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=212&page=199

burada da rıza'nın yeni taktiklerini güreceeezzz... be yaaa...!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

7. Bu son hareketle 1.32 üzeri kapatmazsa önce 1.25 sonra 1.20 ye kadar süzülme devam eder.

8. Yine verdiler ele.

Sayfa 4/739 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •