Sayfa 404/739 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5909 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    rubenisi inceledik; çalışan sayısı ikiye katlanacak 700 olcak 50bin m2 kapalı alanda yeni üretim yapacak diye göbek atıoz..

baksana menderese..
    gerçekten büyük bir şirket..

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    rubenisi inceledik; çalışan sayısı ikiye katlanacak 700 olcak 50bin m2 kapalı alanda yeni üretim yapacak diye göbek atıoz..

baksana menderese..
    her ikisi de 1.7milyar pd ye sahip..

3.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    sn mdal..

fibo mu çektiniz.. 1.71 bende
    birimizin faresi kaymıştır çok önemsiz detay

YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    birimizin faresi kaymıştır çok önemsiz detay

saygılar üstad.. en yakın tepeden çektim ben de

umarım dayanabilirim oraya dek

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    baklacıya 50 yazalım
    şuan baklacının kurulum maliyeti 80m dolar çivarına çıktı. jes ler değerlendi ges ve res gibi maliyet düşmedi arttı. o yüzden sektör, ARTIK JES YATIRIMI YAPAMIYOR.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    2022 Denizli çarşaf ve Nevresim ihracatı(Temmuz-Ağustos-Eylül) :61.726.000 dolar(geçen çeyreğe göre dolar bazında 4,33% fazla )

2022 Denizli çarşaf ve Nevresim ihracatı(Nisan-Mayıs-Haziran) :59.161.000 dolar
    Ne olduysa bundan sonra oldu okuyan daldi hisseye benim gibi ama ben biraz cimriyim galiba 2 kuruş için trene binemedim bugün. Sepettekiler ile idare edeceğiz artık.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. en cazip yatırım şuan güneş..

8.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    son çeyrek için 1 milyardan aşağı olmamalı,geçen sene 47 milyon dolar ihracat yapmış 3.çeyrek bu sene de 3. çeyrekte yurt içi ile birlikte 54-55 milyon dolarlık ciro gelebilir, bu durumda aynı karlılıkta sürerse sadece tekkstilden 350 favök gelir bu çeyrek..
    Favök geçmeli 350yi, yürü Favök

Sayfa 404/739 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •