Sayfa 408/739 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. hani siz karbon satışını da hesaplıyorsunuz ya..

ben de habaşa satılan jeo dan kaynaklı gaz satışını da hesaplıyorum

2. verimsiz res in verimi de artar..yanlarına ges de kurulu.. sonrasına bakarız

3. 6.60 ortalama maliyet yüzde 15 portföyle giriş yaptım. Hikayesi malum. Hükümetin doları mevcut bantta tutacağı düşüncesiyle girdim. Kur şoku beklemiyorum. Gönül isterdi az daha alalım ama bakarsın yine alırız.

4.  Alıntı Originally Posted by asagir Yazıyı Oku
    Kendinize haksızlık yapıyorsunuz. Benim hayalleri duysanız, çok muhafazakar olduğunuzu düşünürsünüz. Mesela, 2023 12 aylık bilançoda 1,5 milyar net kar ve arkasından 15 fk ile işlem gören bir menderes hayali.

Not: Kimse bu hayali ciddiye alıp pata küte tahtaya dalmasın. Adı üstünde; "Hayal" kuruyoruz sadece
    Hayal kurmak bedava
    Gerçekleri göz ardı edip hayale dalarsanız , borsada hissedeceğiniz tek duygu acı olur.
    Şirketin bugüne kadar açıkladığı verilere göre bu bir hayal ama borçlar azaldıkça yeni yatırımlar açıklarsa hayal gerçek de olabilir.
    Bu yönetim anlayışı ile olur mu burası soru işareti !

5.  Alıntı Originally Posted by Ayteking Yazıyı Oku
    Hayal kurmak bedava
    Gerçekleri göz ardı edip hayale dalarsanız , borsada hissedeceğiniz tek duygu acı olur.
    Şirketin bugüne kadar açıkladığı verilere göre bu bir hayal ama borçlar azaldıkça yeni yatırımlar açıklarsa hayal gerçek de olabilir.
    Bu yönetim anlayışı ile olur mu burası soru işareti !
    İlahi Ayteking bey. Bugüne kadar açıklanan verilere dayansaydı adı "Hayal" olur muydu
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

6. Şuan ki enerji tarım tekstil gayrimenkullerin esas faaliyet karının hakkını verse bu bile bize fazlasıyla yeter bence.Ytd

7. Rüzgar arkasından esmeye devam etsin yolu uzun

8.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    hani siz karbon satışını da hesaplıyorsunuz ya..

ben de habaşa satılan jeo dan kaynaklı gaz satışını da hesaplıyorum
    Ben bunları domates işini öncesi hesaplamadan değer bulmuştum geçen ay domates sera kurulum maliyet hesaplarken şok geçirdim. Sadece seranın 400 ile 500 milyon arası ederi olduğunu fark ettim.

Sayfa 408/739 İlkİlk ... 308358398406407408409410418458508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •