Sayfa 43/741 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 337 - 344 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    bir pasta atın sayın gselmanda bu a1 ne kadar mal satmış muhtemel yabancı satışı bunlar. Taşıyıcılık püskürtme kusma özelliklerini ustalıkla yerine getirmiştir A1 capital.
    Buyur ortak.https://i.hizliresim.com/yGBn90.png
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Kurda 5.92 oldu.Endekse de vermeseler baride. Onun da gözü toprağa bakıyor gibi.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. A1 capitalin bu kadar mal satması anormal birşey ve hala satıyor. SPK diyecem gülecez hep birlikte
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

4. son kurşunlarıda attım. Artık bundan sonrası kumar ya tutar ya girer. Bundan sonrası kısmet.Alnusun mala gelmesi dileğiyle
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

5. Buyrun bu da denge-derinlik.https://i.hizliresim.com/QP6gjZ.png

6. Garanti tahtanın altına girdi de bu tecavüzcü coşkun vari kurumlarla ne kadar dans eder allah bilir.

7. A1 satişlar bitmedimi arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. maşallah hacimde ilk 10 a girdik, hayırlısı inşallah, bakalım kapanış kaç olacak ? (y.t.d.)

Sayfa 43/741 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •