Sayfa 433/741 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    uzun süredir topiktesin hocam.. sabrına saygı duyuyorum gerçekten.. şirketin değerini en ince ayrıntısına kadar hesaplamışsın..

ne kadarlık mal toplu peki? finansalları düzelttiğine göre çoğu toplu olsa gerek.. en son yatırım fonlarından mallar tereyağından kıl çekilir gibi alındı.. anlaşma var net..

ana oyuncu cezaya sokmadan ilerliyor.. eski dönemdeki hareketlerinden eser yok..
    Gruplar yüklü malda birbirleriyle anlaşılmışlarsa patronda arıza çıkarmazsa, bu senette her şey olur, olacaklar basit bir yükseliş olmaz. Dillere destan bir hikaye yazılır.

2. Kuşçubaşı Halifesi Kuyruklu Rıza Çelebi Kitabü'l İber başlıklı eserinde bu satırların, meşhur Yahudi filozof İbni Meymun'un Diriliş Risâlesi adlı kitabından olduğunu, Kırbaç Süleyman'ın ise, "Böyle fal olmaz olsun!" diye haykırarak kitabı duvara doğru fırlatıp attığını ve her nedense bir günahkâr olduğuna inanan bu adamın, ruhunun da bedeni gibi ölümlü olduğunu öğrendikten sonra, giderayak büyük bir telaşa kapıldığını yazmıştır. Kuyruklu Rıza Çelebi ayrıca, Süleyman Reis'te şiddetli bir ölümsüzlük hırsı olduğunu; öyle ki, bu asabı adamın cehennemin ateşine katlanabileceğini, fakat günahkâr ruhunun bedeniyle birlikte yok olmasına asla ve asla
    dayanamayacağını ve gerekirse bu uğurda bütün ilâhî kanunları çiğneyip mutlak bir sona daima ayak
    direyeceğini de yazmadan edememiştir.

3. yunsa olmuş 2.1 milyar piyasa değeri bizim sadece tekstil kolumuz bile yunsadan kaç kat fazla değerli..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    yunsa olmuş 2.1 milyar piyasa değeri bizim sadece tekstil kolumuz bile yunsadan kaç kat fazla değerli..
    menderesin de bilinçli yatırımcıları oluşuyor

hele bi borç bitsin net kar görünsün ne hikayeler yazılır.. tekstilde ürün çeşitlendirme gelse nerelerde oluruz kim bilir

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    menderesin de bilinçli yatırımcıları oluşuyor

hele bi borç bitsin net kar görünsün ne hikayeler yazılır.. tekstilde ürün çeşitlendirme gelse nerelerde oluruz kim bilir
    Efendim müteşekkiriz bütün yatırımcılardan, yazanlardan, emek harcayanlardan...

Arif olandan, mahir olandan ve gayur olandan

neyse bu kadar yeter ben çiğköfte yemeye gidiyorum. Kendimi biraz şımartayım
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Efendim müteşekkiriz bütün yatırımcılardan, yazanlardan, emek harcayanlardan...

Arif olandan, mahir olandan ve gayur olandan

neyse bu kadar yeter ben çiğköfte yemeye gidiyorum. Kendimi biraz şımartayım
    haftada kaç gün çi köfte yiyor acaba

kıskandım.. ben çok severim çi köfte

gidiim de beşiktaşta yiyim bari

7.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    yunsa olmuş 2.1 milyar piyasa değeri bizim sadece tekstil kolumuz bile yunsadan kaç kat fazla değerli..
    Yünsa 197.000 m² alan üzerine kurulu 1000 çalışan,

Menderes 500.000m² alan üzerine kurulu 4250 çalışan.

Aradaki fark dağlar kadar gerçekten.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yünsa dan 2,5 kat daha büyüğüz + gıda üreticisi + 100 mv yenilenebilir enerji. =menderes

Sayfa 433/741 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •