Sayfa 46/739 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 361 - 368 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Selamlar ; Vallahi biraz kızdırdınız beni , yok a1 miş yok alnusmuş yok açıkçılar mış bunları bırakın gözünüzü seveyim her yerde aynı şeyler yazılmış , algı bu algı ! genele bakalım günlük hareketlere bakarsak her zaman yanılırız. Kağıda birileri dadanmış bunları mikrop gibi düşünün ,şu an mesela grip salgını var ne oluyor 1 kaç gün halsiz bırakıyor sonra herkes gücünü kuvvetini toparlıyor değil mi ! bir virüs dadandı diye kaç kişi canından oluyor. Kağıt dibi görmüş zaten bunun daha dibi yok ki; brmen ile aynı fiyata gelmiş neredeyse , bu kağıtta yarın eksi olmaz ,yarın -1 olsun daha da bu topığe yazmam. Temmuz -Ağustos 3 tl beklentim var kağıtda . Y.T.D Hayal ürünüdür...
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    Selamlar ; Vallahi biraz kızdırdınız beni , yok a1 miş yok alnusmuş yok açıkçılar mış bunları bırakın gözünüzü seveyim her yerde aynı şeyler yazılmış , algı bu algı ! genele bakalım günlük hareketlere bakarsak her zaman yanılırız. Kağıda birileri dadanmış bunları mikrop gibi düşünün ,şu an mesela grip salgını var ne oluyor 1 kaç gün halsiz bırakıyor sonra herkes gücünü kuvvetini toparlıyor değil mi ! bir virüs dadandı diye kaç kişi canından oluyor. Kağıt dibi görmüş zaten bunun daha dibi yok ki; brmen ile aynı fiyata gelmiş neredeyse , bu kağıtta yarın eksi olmaz ,yarın -1 olsun daha da bu topığe yazmam. Temmuz -Ağustos 3 tl beklentim var kağıtda . Y.T.D Hayal ürünüdür...
    Ya bu işten pek anlamam. Bu kağıdı da yeni takip etmeye başlamıştım. Bu kağıt tarihi zirvesini dün yapmadı mı? Nasıl dibi görmüş anlamadım???

3.  Alıntı Originally Posted by arkeolog Yazıyı Oku
    Ya bu işten pek anlamam. Bu kağıdı da yeni takip etmeye başlamıştım. Bu kağıt tarihi zirvesini dün yapmadı mı? Nasıl dibi görmüş anlamadım???
    Geçen sene mayıs ayında 0.58 gördü mndrs anlık olarak. Patronun hep bana hep bana politikası, kağıda yabancı veya emeklilik fonu vb kurumsal yatırımcıların ilgisini yok ettiği için oldu tabi bu tarz fiyatlamalar. Kağıdın genel ortalaması da 0.7-0.8 arasıdır ama şirketin bilanço ve iştirakleri düşünüldüğünde ederinin bu rakamların çok çok üstünde olduğunu düşünüyorum. Bunu da geçmişte 3-5 kişi yazdık zaman zaman. YTD

Umarım artık borçlar azaltılıp, temettü günleri başlar kağıtta.. O zaman kağıt gerçek ederini her türlü bulur nasılsa .. YTD

4. 1.35 ten yine alim yaptim.bakalim dogru mu yaptik

5. Takaslar varmi arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Bakalım önümüzdeki 14 gün kim gidecek kim kalacak mendereste , benim gibi yıllarını vermiş bir yatırımcı ve trader olarak daha halen büyük bir sıkıntı görmüyorum, şöyle bir günde bir haftada para kazanmak isteyen, Kıbrıs a gitsinler, herkes satınca girin ve herkes alırken satın derim, kısa vadeli ve kredili işlerden uzak durun, hisse ile ilgili yıllardır yazıyorum, dirençlerde ya devam yada sat gitsin, düşüşler bazı noktalarda her zaman alış için fırsat verir, sürekli hep daha fazla olsun tehlikeli , forumda çoğu arkadaş zaten işi biliyor, gerisi idare meselesi (y.t.d.)

7. Takaslar varmi arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bunun bilanço beklentisi nasıl? Geçen senelere göre ekstra bişeyi var mı?
    Bir topic de hisse toplanıyor mu, uçacakmış, yukarıda asla şu olmadan vermem, spek eline vercem gibi mesajlar yazılıyorsa o hisseden uzak durma vakti gelmiştir

Sayfa 46/739 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •