Sayfa 489/741 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Sn.aptamil gıda işi seracılıktan ibaret sanırım. O da mevsimsel döngü şeklinde etki yapıyor ve yapacak sanırım bilançoya. Yaz aylarında hasat yapıldıktan sonra yeni sezonun ekim dikimi yapılıp ürünün yetişmesine kadar geçen sürede tarım kısmı bilançoya pek katkı yapmayacak galiba. Tekstil ve tarım bir diğerinin zayıp olduğu dönemde açığı kapatacak gibi duruyor. Bu durumda artık bi dönem kar diğer dönem zarar yazma dönemi sona eriyor diyebiliriz. Yanılıyor olabilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorumlayabilir.

yeni domates biber ne dikimi oluyorsa artık

söküm dikim olduğu için mi kar az geldi tarımdan
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    ahanda büyük üstat gelmiş. pis pis güleyim mi...
    Terbiyesizliğin lüzümu yok, bilgin varsa paylaş yoksa konuşmak için konuşma, kaile alınacak birisi değilsin.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

3.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Sn.aptamil gıda işi seracılıktan ibaret sanırım. O da mevsimsel döngü şeklinde etki yapıyor ve yapacak sanırım bilançoya. Yaz aylarında hasat yapıldıktan sonra yeni sezonun ekim dikimi yapılıp ürünün yetişmesine kadar geçen sürede tarım kısmı bilançoya pek katkı yapmayacak galiba. Tekstil ve tarım bir diğerinin zayıp olduğu dönemde açığı kapatacak gibi duruyor. Bu durumda artık bi dönem kar diğer dönem zarar yazma dönemi sona eriyor diyebiliriz. Yanılıyor olabilirim. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorumlayabilir.
    Osman Akça tarım ürünlerinin sahibi kendisi, yanlış bilmiyorsam Ege bölgesinin en büyük kuru gıda ihracatçısı. Serada var tabi ki ekilip, dikilen. Sadece niye hiç kar etmedi onu anlamadım mail atacam şirkete dönerlerse geri paylaşırım forumda. İğne ucu kadar bile faydalı bilgi paylaşabilirsen ne mutlu bana.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

4. Arkadaşlar

Bedelsiz yapma pontansiyeli varmıdır hissemizin

Bılgısı olan varmı

5.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Osman Akça tarım ürünlerinin sahibi kendisi, yanlış bilmiyorsam Ege bölgesinin en büyük kuru gıda ihracatçısı. Serada var tabi ki ekilip, dikilen. Sadece niye hiç kar etmedi onu anlamadım mail atacam şirkete dönerlerse geri paylaşırım forumda. İğne ucu kadar bile faydalı bilgi paylaşabilirsen ne mutlu bana.
    aptamil hocam nasılsınız

bence yeni domates söküm dikim olduğundan olabilir
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

6. bu dönemde karsız gıda ürünü satması imkansız..Aile içi şirketin dezavantajları yatırımcıların diğer çeyrekte de devamı halinde inceleme talep etmesi gerekir...

7. Ülkenin en büyük kuru gıdacısı, özgür gıda sonra Osman akça gelir �������� gül pis pis ����
    Son düzenleme : mdal; 11-11-2022 saat: 17:33.

8.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Terbiyesizliğin lüzümu yok, bilgin varsa paylaş yoksa konuşmak için konuşma, kaile alınacak birisi değilsin.
    3 5 lerdeyken bu şirketi beğenmiyorum diyen bendim pardon geride yazılar duruyor. 10'a gelince jeton düşmüş ������
    Son düzenleme : mdal; 11-11-2022 saat: 17:33.

Sayfa 489/741 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •