Sayfa 5/739 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 33 - 40 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. https://i.hizliresim.com/gPEd6N.png
    .
    Yatırım finansman citi nin malını satıyor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. kesiver devreleri artık
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

4. 1,29 stop

1,31 de düşeni kırmış durumda

fibonacci 0,38 seviyesinde de tutunuyor görünüyor şimdilik bakalım neler olacak

burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    kesiver devreleri artık
    4 günlük soluksuz düşüşe tepki hareketiydi.Ağalar aldılar ve verdiler.Gün sonu eksi kapatmaz umarım.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    4 günlük soluksuz düşüşe tepki hareketiydi.Ağalar aldılar ve verdiler.Gün sonu eksi kapatmaz umarım.

grafiği iyi gibi görünüyor

7. Aciga satis gibi bir durum mu var

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Aciga satis gibi bir durum mu var

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ekip çalışıyor bir cepten öbürüne sanki.

Sayfa 5/739 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •