Sayfa 501/739 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    İyi tarafı Akça holding Osman Akça tarıma olan borcunu ödeyecek, OSman akçada menderes tekstile olan borcunu ödeyecek. Kötü taraf Bize girdi...
    Umarim senaryo budur.

Diger bir senaryo ise Naci Ağbal gorevden alinmadan onceki dönemde 65 mln lot kote ettirilmisti. Plan bu hisseleri satıp %200-250 bedelli için kaynak yaratmakti. Ama hisse fiyati düşünce satistan vazgecildi.

Şimdi yine bedelli plani varsa %200 bedelli icin yaklaşık 200 mln kaynak lazim. Dun ve bugun tahminim 120 milyon tl lik satis yapildi. Geri kalan 80 mln icin yaklaşık 10 mln lot daha satis gelebilir.

Tabi bu kötü senaryo. İnşallah plan bu değildir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sansımin içine edeyim. Ikisinde de vardım-varım.

Iki sirketi de tamamen güzel bilançolari için almistim. Tek fark ardyzde maliyetimin %20 uzerinde yakalanmistim, bunda ise maliyetim bayağı asagilarda.
     Alıntı Originally Posted by lamuerte Yazıyı Oku
    2. ardyz vakası...
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ben patron olsam bu karla ,bu bilançoyla mal satmam bir bit yeniği var gibi...

4. hem düzeltme ,ve silkeleme yapıyor olabilirler bundan sonrada pek küçük yatırımcı bulaşmasın diye böyle bir şey yaptılar sanırım..

5.  Alıntı Originally Posted by kreon Yazıyı Oku
    hem düzeltme ,ve silkeleme yapıyor olabilirler bundan sonrada pek küçük yatırımcı bulaşmasın diye böyle bir şey yaptılar sanırım..
    2 taban oldu halada yarın da taban ihtimali çok çok yüksek sen silkelememi diyorsun
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

Olabilirler Olabilirler !

Bu başlığı şu anda 19 kişi okumaktadır. (4 üye ve 15 ziyaretçi)

KY olayı çözmek derdinde forumlarda toparlanıyor. Ancak, bu oyunları kuranlar , buralara pek uğramaz. Sadece kurduğu oyunları keşfeden zekada birileri var mı merakı ile bakarlar veya bazen satmak veya aldırmak istediklerinde ortalığı karıştırır "kiralık" adamları ile uçacak der aldırtır, tepelerine yıkarlar.

Ekonomik tablolarla öngörülerimizle ilerleyebildiğimiz kadar ilerliyoruz. Allah hayırlı kılsın.

Minik Yatırımcı ve üç kırk beş..
    Siz ne diyorsunuz bu işlere ? Sizlerin de yorumlarınızı alalım.

7. Tahta ile ilgili Bilgi akışı kesildi birden

8. Ky tuzağa düşürüldü net.
    Şirket kar ermiş falan filan hikaye, eski alışkanlıklar devam ediyor. Hırsızlık kanlarina işlemiş...

Sayfa 501/739 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •