Sayfa 513/739 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by ikucukerdogan06 Yazıyı Oku
    Aslında o tahtayı takip etmiyorum. Sadece kap açıklamasını okumuştum.
    O açıklamada şirket sermayesinin yaklsşık 20% sini toptan işlemler pazarında 85 kurumsal yatırımcıya sattığını açıklamış. Bunun neresi yanlış yönlendirme. Açıklarsan biz de öğrenmiş oluruz.
    Bu şirketin 20% si 50 milyon lot yapar. Bunları bist te satmaya kalk bakslım fiyat nerelere düşer. Alıcı kalı mı?
    Yani, anladığım kadarıyla bu satışı sen normal karşılıyorsun.
    Hangi hissede, işlem hacmine göre, bu kadar büyük bir satış olmuş.Açıklarsan öğreniriz.
    Sen hem niye patronu savunuyorsun. Yapılan satışı miye normalleştiriyorsun.
    Dostum kendince çıkarımlar yapma bence yanılıyorsun. O senin gördüğün ikinci perde. İlk perde de 4-5 ay önce kağıdı 2 küsur liralara kadar tahtada satarak mahvetti. Aynı bu tarzda. Kimseyi de savunduğum yok bu kadar duygusal yaklaşmayın şu işe

2.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu topigi yaklaşık 3 yıldır takip ediyorum ve bugün çıktım.Ne olduğunu ve ne olacağını bilmediğimiz bir şey üzerinden konuşuyoruz.Resmen hissenin içine ettiler .Lakin şunu da merak ediyorum buradan bir hafta öncesine kadar hisseyi övüp bitiremeyen lakin bu olaylardan önce kaybolan arkadaşlar var keşke bir şey biliyorlarsa burada yazsalar da o kadar yatırım yapan arkadaş da faydalansa.İyi günde herkes burada ama kötü günde olmamaları düşündürücü.
    Benim de dün nedense minikyatırımcı ve Uc_kırkbes nikli arakadaşların ortadan kaybolduğu geldi...yoksa her şey bir oyun muydu?

Yatırımcıysanız fiyata bakmayın şirkete bakın. Fiyat bir ilisyondan ibaret.

4. Bugün itibariyle vakıfın haricinde Oyak yatırımda elinde bulunan hisseleri satmaya başlamıştır. An itibariyla 5,5 milyon lotu oyak satmıştır. Çarşamba takasına göre elinde 15 milyon lot vardır ve bunun maliyeti 3 tl civarıdır. Tabana yığılan 8 milyon lotta muhtemelen çoğu blok halinde oyağın malı olabilir.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

5. Bu düşüş Luna Classic e rakip olacak bu gidişle

6. Belkide oyagı kusturmak için yapıldı operasyon

Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle vakıfın haricinde Oyak yatırımda elinde bulunan hisseleri satmaya başlamıştır. An itibariyla 5,5 milyon lotu oyak satmıştır. Çarşamba takasına göre elinde 15 milyon lot vardır ve bunun maliyeti 3 tl civarıdır. Tabana yığılan 8 milyon lotta muhtemelen çoğu blok halinde oyağın malı olabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Bugün itibariyle vakıfın haricinde Oyak yatırımda elinde bulunan hisseleri satmaya başlamıştır. An itibariyla 5,5 milyon lotu oyak satmıştır. Çarşamba takasına göre elinde 15 milyon lot vardır ve bunun maliyeti 3 tl civarıdır. Tabana yığılan 8 milyon lotta muhtemelen çoğu blok halinde oyağın malı olabilir.
    Patronun oyak ta da malı olabilir mi. bunların ne yapacağı belli olmaz.

yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by CEMIX Yazıyı Oku
    Belkide oyagı kusturmak için yapıldı operasyon
    Operasyonda patronun hisseleri satmayacağım diyip satmasından başka bir sıkıntı yok. Oyağı kustursa ne olur ki adam yüzde 100 den fazla karda.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

Sayfa 513/739 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •