Sayfa 540/741 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. aracı kurum dağılımı

aracı kurum dağılımı
    Attached Images Attached Images

2.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Ben ortalama Mw başına 270-300 dolar arası hesaplamıştım vergi hariç

EPC+ Lityum batarya+ yazılım+ denge güvenliği vs
    https://www.aa.com.tr/tr/gundem/turk...asvuru/2485673

250 mgw için 250 milyon euro diyor
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

3. kontrol matik bu işten sonra kopmuştu
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Ben ortalama Mw başına 270-300 dolar arası hesaplamıştım vergi hariç

EPC+ Lityum batarya+ yazılım+ denge güvenliği vs
    Hocam bugün başvurusu yapilan lisans ayni anda 300 + 50 mw santral ve 350 mw depolama icin mi yapildi yoksa sadece depolama icin mi.

Yeni cikan yonetmelik bildiğim kadariyla depolama kapasitesi kadar santral kurulumuna musade ediyor.

Yanlış mıyım acaba???

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    https://www.aa.com.tr/tr/gundem/turk...asvuru/2485673

250 mgw için 250 milyon euro diyor
    Hocam haberde oyle diyor evet ama bu doğruysa menderes için bu rakam cok yuksek degil mi,? Bu borcun altindan kalkabilir mi acaba?

Gerci ayni şey çatır çatır yatirim karari aciklayan diğer şirketler icinde gecerli. Onlar nasil kalkarsa mendereste kalkar o zaman.

6.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    demek ki daha da uyanık
    Buna uyanıklık değil, manipülasyon denir ve dünyanın her yerinde suçtur. Aynı şeyi İngiltere veya Amerikada yapsalar, bütün servetlerine el konurdu ve ömür boyu hapisten çıkamazlardı.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Hocam haberde oyle diyor evet ama bu doğruysa menderes için bu rakam cok yuksek degil mi,? Bu borcun altindan kalkabilir mi acaba?

Gerci ayni şey çatır çatır yatirim karari aciklayan diğer şirketler icinde gecerli. Onlar nasil kalkarsa mendereste kalkar o zaman.

sn balıkadam bu sektör hakkında hiç bilgi sahibi değilim. yeni araştırarak öğreneceğiz.

8. YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Sayfa 540/741 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •