Sayfa 545/739 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    topiğe yine ky toplanmış..

silkelenmeden götürmezler..
    aga maliyetine gelen de silkeleniyor.. ee iyi işte.. işlem psikolojisi böyle birşey..

2. boris zaharyas..

3. I don't wanna lie, I'm feeling so blue
    So take me away, so take me with you
    Hey mystery girl, I'm falling for you
    I'm living tonight, the last deja vu

4. Bu başlığı şu anda 10 kişi okumaktadır. (1 üye ve 9 ziyaretçi)
    minikyatirimci

5. toipiğn nabzı normal seyrine yavas yavas dönüyor..

7 üzeri maliyetlenen arkadaşları da yolcu ettik mi tamamdır..

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    toipiğn nabzı normal seyrine yavas yavas dönüyor..

7 üzeri maliyetlenen arkadaşları da yolcu ettik mi tamamdır..
    Han sahibi olarak, yeni gelenleri agirlayip yolcu etmekten mutluluk duyariz...

Biz buradayiz yine bekleriz...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    topiğe yine ky toplanmış..

silkelenmeden götürmezler..
    Sen adını büyük yatırımcı olarak değiştir.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Merhaba Hakan Bey,
    - Ana ortağımız Akça Holding A.Ş. ayrı bir tüzel kişiliğe sahiptir. Pay satış kararı Akça Holding A.Ş. yönetiminin verdiği bir karardır.

- Sanırım Osman Akça Tar. Ürün. İth. İhr. San. ve Tic. A.Ş.'nin Şirketimize olan Aktur Araç Muayene İstasyonları İşletmeciliği A.Ş.’nin hisselerinin devri ile ilgili 31 Aralık 2022 vadeli borcundan bahsediyorsunuz. Bu borç henüz ödenmemiştir. Ödeme yapıldığında KAP'ta yatırımcılarımıza bilgi verilecektir.

- RES ve JES yatırımlarımıza ilişkin detaylar üçer aylık dönemler itibarı ile KAP'ta ve kurumsal internet sitemizde yayımlanan Faaliyet Raporlarında sizlerle paylaşılmaktadır. Ayrıca, konuyla ilgili önceden yapılmış olan özel durum açıklamalarında bir gelişme olması durumunda özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde KAP'ta duyurulmaktadır.

- 24.11.2022 tarihinde KAP'ta yayınladığımız Özel Durum Açıklamasında da belirtildiği üzere Şirketimiz 19.11.2022 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan mevzuat kapsamında, 4 ayrı Depolamalı Elektrik Üretim Tesisi Projesi için toplamda 300 MWm / 300 MWe gücünde üç Rüzgar Enerjisi Üretim Santrali (RES) ile 50 MWm / 50 MWe gücünde bir Güneş Enerjisi Üretim Santrali (GES) ve bu santrallere bütünleşik toplam 350 MWh kapasiteli elektrik depolama tesisleri kurmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na önlisans başvurusunda bulunmuştur.

- Kayıtlı Sermaye Sisteminde olan ortaklıkların kayıtlı sermaye tavanına kadar yapılacak bedelli sermaye artırımına Yönetim Kurulu karar vermektedir. Yönetim Kurulu'nun sermaye artırım kararı alması durumunda sermaye piyasası mevzuatına uygun olarak KAP'ta gerekli açıklamalar yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımla,

Gönderdiğim maile cevap gelmişti perşembe günü paylaşamadım yoğunluktan, mailin ardından iki kap gönderdiler, şirketi sıkıştırmakta fayda var.

Sayfa 545/739 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •