Sayfa 549/739 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu arada twetterda dolaşırken şöyle bir paylaşıma denk geldim. Sanırım bir menderes tekstil çalışanı paylaşmış.

"Menderes tekstilde herkes rıza akça'ya olumsuz yorumlarda bulunmuş fakat tekstil 1 yıldır oğlu ATA akça'nın kontrolünde bütün düzeni değiştirdi marka yaratma çalışmaları yapıyor. Ya batıracak ya uçuracak değişimler sancılı olur. Şuan Üretim kapasitesi %40 olarak devam ediyoruz."

Daha once % kaç kapasite ile calisiliyordu bilgisi olan var mı?

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Küçülme olayını duymuştum ama üretim sisteminin / anlayışının değişmesi ve markalaşma ile bu bilinçli bir tercih de olabilir. Mndrs’in tekstil tarafında her çeyrek ihracat arttı, bu olumlu. Tekstil tarafında işler iyi değil diye Eylül’den bu yana bu başlıkta konuşuluyor. Bunun asıl etkisi son çeyrekte görülecek desek bile bence kurun stabil kalması ve faaliyet karının zaten çok yüksek olması (bundaki düşüşler tolere edilebilir bence) nedeni ile patron hariç bir tehlike yok gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    tekstil dataları çok çok kötü.. kapasite düşük olması normal.. zaten baya bi işçi çıkarılmış..
    ekimde ayak sesleri gelmişti.. sipariş iptalleri ötelemeler vs..
    Enerji verisi tam tersini söylüyor Avrupa para biriktirmek için nevresim alımını mı kesmiş %10 fazla işçi çıkarırsan %10 fazla sipariş alır yada iptal edersen kap açıklama yaparlar /içsel bilgi /bence hepsi tevatür tam tersi çok yüksek ciro yapacak yüksek kapasite kullanımı gelecek

3.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Enerji verisi tam tersini söylüyor Avrupa para biriktirmek için nevresim alımını mı kesmiş %10 fazla işçi çıkarırsan %10 fazla sipariş alır yada iptal edersen kap açıklama yaparlar /içsel bilgi /bence hepsi tevatür tam tersi çok yüksek ciro yapacak yüksek kapasite kullanımı gelecek
    üstad sizsiniz sayın hocam.. ben küöükyatırımcıyım anlamam o işlerden..

4. ...ortaya koyduğumuz güçler gerçekten sınırsızdır, çünkü insanlığın ezici çoğunluğu, yani; çalışanlar, yani; cinsiyet, yaş, din, milliyet ve renk farkı gözetmeksizin yaratanlar, barışın lehinde karar veriyor....
    Dmitri Shostakovich

https://www.youtube.com/watch?v=LPG_...el=KockaLMusic

5. minik kedi de ortalıkta yok.. kuyruğunu mu sıkıştırdı sağda solda

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    üstad sizsiniz sayın hocam.. ben küöükyatırımcıyım anlamam o işlerden..
    üstadlık değil veriye bakıp söylüyorum

sektörün kötü olması tüm şirketleri aynı oranda etkilemez homojen değil
    sektör daralırken büyüyen şirketlerde oluyor

umarım doğru analiz yapmışımdır

mart başı iyi bir bilanço karşılarız

7. Sayın minikyatırımcı hocam ne diyorsa doğrudur. Eski defterleri açtırmayın bana

Canınız sıkılmasın diye verileri paylaşmıyorum AMAAA mdnrs alır mısın 3:45 diye sorsalar kesin alırım derim.
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

2018 den bu yana 4. Çeyrek performanslara baktım.
    9 Aylık üzerine en az yaptığı sene Yüzde 45 artış olmuş.
    Kârlılık da genelde daha iyi olmuş.
    Bu durumda beklemeye devam

Sayfa 549/739 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •