Sayfa 605/739 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Bu hirsizin kagidini 8.36 da sattim.. aslinda gec kaldim 8.99 da satacagim dedim amA doner dedikce asagi bastilar..

Bugun 7.3 de tekrar yerine koydum
    7 stop noktam 7.2 alti kapanis da bu serefsiz kagidi 6.5 hatta daha altina da getirir.. hisseye bakinca teknik sanki
    Ic ice girmis obo var..ilk obo hedefine gitti ikinci disdaki oboyu yaparsa 8.7 uzerindeki kapanislar sanki 13 diyor ama teknik cogu zaman calismiyor

Fala inanma falsiz kalma durumu yani biraz da..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu şirket için sabredecek ya da bekleyecek bir durum yok artık, trademark ya da başka bir hikaye önemli değil. Şirket dört yıl zarar açıklamış döviz borcundan dolayı, döviz açığını kapatıp bilanço döneminin en iyi bilançolarından birini açıkladıktan sonra hala buralara düşüyorsa bir hikaye beklemeye gerek yok artık. Bistte fk favök 1,7 çarpanlı başka sanayi şirketi var mı ben bilmiyorum, bir şirket için bundan daha büyük hikaye mi olur? Haydar Acunun tekfende yaptığına benzer birşey yapmak lazım, Twitterda aracı kurum çalışanlarına siyasilere yazmak lazım buradaki durumu, cimere spk ya her yere yazmak lazım, tüm borsa bu rezilliği kepazeliği görmeli artık.

3.  Alıntı Originally Posted by acemi trader Yazıyı Oku
    Bu şirket için sabredecek ya da bekleyecek bir durum yok artık, trademark ya da başka bir hikaye önemli değil. Şirket dört yıl zarar açıklamış döviz borcundan dolayı, döviz açığını kapatıp bilanço döneminin en iyi bilançolarından birini açıkladıktan sonra hala buralara düşüyorsa bir hikaye beklemeye gerek yok artık. Bistte fk favök 1,7 çarpanlı başka sanayi şirketi var mı ben bilmiyorum, bir şirket için bundan daha büyük hikaye mi olur? Haydar Acunun tekfende yaptığına benzer birşey yapmak lazım, Twitterda aracı kurum çalışanlarına siyasilere yazmak lazım buradaki durumu, cimere spk ya her yere yazmak lazım, tüm borsa bu rezilliği kepazeliği görmeli artık.
    Noktasına virgülüne kadar katılıyorum,rezil kepaze herifler.
    Artık tek bir saniye daha vakit kaybetmenin hiçbir anlamı yok.

4. mndrs düşsede kar çıksada kar ediyoruz düştükçe kadame kademe alıyoruz kafamızdaki rakama gelirse yarısını satarız bizim için sorun yok bence karne sonucunu önceden haber alanlar 8 liraya kadar topladılar bu toplayan kişi yukarıdan hepsini satamayınca geri kalanı dün tabana kadar sattı iyide yaptı kağıt rahatladı öyle tahmin ediyorum

5. O 40 milyon lotu milletin kafasına soktun Irza bey 🐂
    gele gide sorulur sana 🕶️

6. Info 1.6 mln lot aldi. Tavandan satış geldikce israrla almaya devam etti.

Kendi fonlarina alış yapiyor olabilir diye düşünüyorum. Severler böyle ucuz hisseyi.

Ay sonu belli olur.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bir iki tavanla ağza parmak çalınacak bir durum yok burada. Geçen çeyrek bilançosunda dahi 20 lere gitmeliydi. Yıllık bilançosuyla 8 fk dan en az 30 larda olmalıydı bu hisse; tekstil şirketi, yenilenebilir enerji şirketi, alark ın davul zurnayla analist toplantılarıyla gireceğini anlattığı seracılık-gıda şirketi.

Şirketin hakim ortağı ortaklık yapısında azınlığa düşmüş, halka açık kısım -yani bizler- şirketin çoğunluk hissedarı konumuna gelmiş ama kaç yıldır süren tamamlanmasına birkaç ay kalmış bir projede payına ne kadar düşecek hala daha öğrenebilmiş değiliz.

Ben Twitter’da yazıcam, önümüzdeki dönem seçileceğini düşündüğüm siyasiler ve ekonomi kadrolarının hepsine yoğun bir şekilde yazıcam, eğer bir yerlerde seçim kampanyası yapan biriyle karşılaşırsam da özellikle bu şirketin durumunu anlatarak bu ülkenin şirketlerine yatırım yapan vatandaşların yanında olmalarını bu işlere çeki düzen vermelerini talep edicem, bu düzene bir son vermek lazım.

8. Bu kagit yarin taban olsa niye oldu demem..
    Sabah %10 verip 7.89 da stop..
    Ic ice gecmis sekilde
    O obolar calisirsa ki 9 ustuns atmadan yukselis devam demem..

Sirketin yapisi sorunlu
    Patronu sorunlu

O yuzden bole ozkaynaginin yari fiyatinda fiyatlaniyor

Normal bir sirket olsa

Kesinlikde su an 20 30 arasind olurduk..

Bakalim yarin ne nane yiyecekler
     Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    Bu hirsizin kagidini 8.36 da sattim.. aslinda gec kaldim 8.99 da satacagim dedim amA doner dedikce asagi bastilar..

Bugun 7.3 de tekrar yerine koydum
    7 stop noktam 7.2 alti kapanis da bu serefsiz kagidi 6.5 hatta daha altina da getirir.. hisseye bakinca teknik sanki
    Ic ice girmis obo var..ilk obo hedefine gitti ikinci disdaki oboyu yaparsa 8.7 uzerindeki kapanislar sanki 13 diyor ama teknik cogu zaman calismiyor

Fala inanma falsiz kalma durumu yani biraz da..

Sayfa 605/739 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •