Sayfa 66/741 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 521 - 528 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    sn efe78 bilançolara göre o rakamlar.Bir bak istersen 6 ve 9 aylık bilançolara kur ve kur farklarına.
    özel mesaj gönderdim...

2. Bugünkü kapanışı yorumlayabilirmisiniz ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Bilanco tarihini bilen var mi? Beklenti nedir?ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Ga1975 Yazıyı Oku
    Bilanco tarihini bilen var mi? Beklenti nedir?ytd.
    10 Mart'a kadar süre var,ki son gün gelir...

5. Tesekkurler

6. Günaydın.Hayırlı işler ortaklar.1.66 geçilirse eski ve yeni zirvelere yolculuk başlar gibi.Kağıdımız bugün baya diri duruyor.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Günaydın.Hayırlı işler ortaklar.1.66 geçilirse eski ve yeni zirvelere yolculuk başlar gibi.Kağıdımız bugün baya diri duruyor.
    Beni mi bekliyor bunlar yahu?Millet bizi spek sanacak.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8. Bu arada bilanço öncesi vergi dairesi beyannamesi bugün yarın gelebilir dikkatli olmakta fayda var.

Sayfa 66/741 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •