Sayfa 660/740 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710 ... SonSon
Arama sonucu : 5915 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Çiçek.Abbas Yazıyı Oku
    not tutun menderes fiytı 6,47 tarih 04 haziran 2023 .... eger mndrs fiyatı 04 hazran 2024 den once 7,77 yi gecerse arkdas borsayı bırakcak.
    O zaman sizi bulabilirsek hatirlatırız.

21 senedir borsadayim hiç bir zaman bu kadar iddialı olmadim. Ama borsanin böyle iddialı konuşan kişilere dersini verdigini çok gördüm.

Gerek var mı ki böyle şeylere.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    O zaman sizi bulabilirsek hatirlatırız.

21 senedir borsadayim hiç bir zaman bu kadar iddialı olmadim. Ama borsanin böyle iddialı konuşan kişilere dersini verdigini çok gördüm.

Gerek var mı ki böyle şeylere.

bendn sana tavsiye...ilk once alfabe ile basla sonra heceler sonra kelimeler ve en son cümlelri ogren.cumlelerden sonra okumayı sökmüs olacan.

bak bakalım benim iddaamı yoksa baskasımı yazmıs. iyi oku ama tamammı. ben kimden alıntı yapmısım

3.  Alıntı Originally Posted by Çiçek.Abbas Yazıyı Oku
    bendn sana tavsiye...ilk once alfabe ile basla sonra heceler sonra kelimeler ve en son cümlelri ogren.cumlelerden sonra okumayı sökmüs olacan.

bak bakalım benim iddaamı yoksa baskasımı yazmıs. iyi oku ama tamammı. ben kimden alıntı yapmısım
    Yanlış alıntı yapmışım, kusura bakmayın. sizde bunu anlamışsınız uzerinize alinmaniza gerek yok uygun bir dille duzeltebilirdiniz.

Üstüne alinmasi gereken kişi anlamıştır umarım.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Yanlış alıntı yapmışım, kusura bakmayın. sizde bunu anlamışsınız uzerinize alinmaniza gerek yok uygun bir dille duzeltebilirdiniz.

Üstüne alinmasi gereken kişi anlamıştır umarım.

tevazulu adamları cok severim.adamsınnnn. asıl ben ozur dilerim sendne

5. 9-10 lu fiyatlardan tahsisli yapılacağını beklemek hayaldir.
    Nominal değerden yapmasınlar da öpüp başımıza koyalım.
    Burada oyun büyük.
    Daha önce tahsisli yapan firmalara bir bakınız lütfen
    Endeks %25 gitmiş bu zavallı %10 bile tepki verememiş.
    Kimse hayal satmasın.
    Aşık olmak kötüdür. Tabi kağıdına.
    Realiteyi göremezsin.
    Birde kağıdı almadan değilde aldıktan sonra incigini cincigini incelemek vardır.
    Tekrar söylüyorum bu yönetimle bir caciki olamaz.
    Ben günlük yaparak tahtayı bu hale getirenlere biraz geçiriyorum.
    İçim soğuyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Mehmet Şimşek olayın vehametini anlamış 0 cari açık +turizm geliri Mb rezervlerini toparlamaya çalışcak temmuz asgari ücret zammını da hesaba katarsak temmuz sonu 25-28 arası görünmesi makul gibi , piyasada şuan tl yok Mb altın satışı kredilerin daraltılması sebebi ile kriz olmaz kontrollü yükseltecekler , Menderes 200 milyon üzerinde kur zararı yazacak büyğk ihtimal bu çeyrekte iyi bir zarar açıklayacağız 3. Çeyrekte kurlar oturduğunda 2 çeyreklik kar açıklarız ana faaliyet olan tekstilin Türkiye’de bir geleceği yok yavaş yavaş kapasite azaltımı makina satışı yapılmalı Türkiye’de asgari ücret tekstil sektörü işin oldukça pahalı biz özellikli makineler ile özellikli ürünler üretiyoruz 3-5 sene sonra Mısır Bangladeş vs ürettirmeye başlarlar turizm Menderes’te tekstilin yerini alabilir ferrero (Nutella ) Türkiye’de fındığın %70 tek başkan alıyor adamlar Avustralya’ya fındık ekmişler şirketlerde geleceği okumalı ona göre dümene yön vermeli, tfrs 9 yaparsak zarar açıklamayız şirkete konuyu sordum standart tam karşılamadıklarından yapmadıklarını ilettiler ben öyle düşünmüyorum en azından enerji grubunun Euro borcu ve enerji yekdem geliri ile yapabilirler umarım yaparlar yaparlarsa harika olur

7. Geçen gün İhracatçılar meclisi başkanı asgari ücretin maksimum 300-400 dolar arasında olmalı dedi. Birkaç ağız aylar önce üretimi mısıra taşımak zorunda kalacaklarını bahsetmişti.

Asgari ücretin işverene maliyeti geçen yıl 5.879,70 tl iken bu yıl 11.759,40 tl oldu. tam 2 katı
    menderes 2023 1.çeyrek satışları 2022 1.çeyreğe göre 2 kat artıramadığında brüt kar marjı otomatik olarak çakıldı

Asgari ücret kadar enerji maliyetleri de konuşulmalı... dolar bazlı sanayi tipi elektrik 159 dolara kadar indi fakat kur 40 da arttığını varsaysak 113 dolarlara kadar innmiş olacak ama eskiye nazaran hala pahalı

Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Beni teknik analiz yaparken pek görmezsiniz ama usd/try'nin 2013 den beri endexlenmiş hali budur

Bu arada kur 24-25 arası stabilleşir ve ilk faiz desteği gelir diye düşünüyorum

Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Sayfa 660/740 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •