Sayfa 687/741 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Zamanından çok önce gelen vergi beyanı. Fiyat 10 geldikçe basan yapıkredi gedik in kim olduğu belli etti.

aklımızla alay edin bakalım

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Tarık bey, bu bilancoya enerji dahil, tarim dahil degil diye biliyorum.

Eger dedigim gibiyse bence fena bir bilanco değil. 6 aylik 137 mln zarar.

Tarım tarafının borcsuz ve karli olduğunu biliyoruz. Bu tarafinda dahil edilmesiyle ufrs de daha iyi bir rakam gorebiliriz.

Ama her zaman olduğu gibi son söz Rıza efendinin.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Domates hariç diğer gıda dahil
    421 milyon faaliyet karı var 50 amortisman ekle 470 milyon favök yıllıklandır yapar 1.1 milyar 10 favök 11 milyar şirket değeri 1.5 milyar finansal borç düş 9.5 milyar eder yani 40 tl ki bu kurlarla sene sonu favök 1.5 milyar Çıkması kuvvetle muhtemel eder olur 60 tl güya kötü bak kağıtta bundan baskı var diyor arkadaşlar yani temel sebebi ile 1 Yıldır 10 tl geçemiyormuşuz ufrs bekliyordum yetiştirememişler vuk ile idare edicez bu günde 9.90 san bu sebeple saldı bak zarar açıklamamış

3. kısa vadeli finansal gider ne öyle karı götürmüş hiç böyle gider yazdığını görmemiştim. çok korktuk insaf 575m finansal gider mi yazılır..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    kısa vadeli finansal gider ne öyle karı götürmüş hiç böyle gider yazdığını görmemiştim. çok korktuk insaf 575m finansal gider mi yazılır..
    6 aylık döviz kredileri kur ve faiz tl kredilerin faizi normal sırf son çeyrek 200 milyon üzerinde kredilerden . kur zararı yazmıştır

5. Kambiyo kar çok düşük. gider gelir birbirine eşit gelmiş knsolidede ciddi gelir artışı olacağını düşünüyorum. Tarım tarafı alacaklar tl bazlı dövi endeksli

6.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    Kambiyo kar çok düşük. gider gelir birbirine eşit gelmiş knsolidede ciddi gelir artışı olacağını düşünüyorum. Tarım tarafı alacaklar tl bazlı dövi endeksli
    Domates hariç zaten hepsi içinde domates çok kar beklememek gerekir max domates kara etkisi 10-20 milyon olur

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Domates hariç zaten hepsi içinde domates çok kar beklememek gerekir max domates kara etkisi 10-20 milyon olur
    sn. tarık bey;
    bilmediğimden soruyorum..
    domates üretimi niye hariç?

şirkete ait değil mi?

saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    sn. tarık bey;
    bilmediğimden soruyorum..
    domates üretimi niye hariç?

şirkete ait değil mi?

saygılar.
    Domates üretimi ayri bir şirket olan Smyrna Seracilik şirketi çatısı altında yapiliyor. O sebeple vergi dairesi beyannamesine dahil değil. Birde araç muayene istasyonları sirketi var o da dahil degil.

Diger tüm faliyetler Menderes tekstil çatısı altında yürütülüyor.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 687/741 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •