Sayfa 70/739 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 553 - 560 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Vergi dairesi geçiçi beyanname karı 24.952.000 TL.
    Agalar beğenmedi mi ne?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.68 den verdim.Benden alanda kazansın.
     Alıntı Originally Posted by raktas71 Yazıyı Oku
    bende 1,71 den verdim yazık mı ettik acaba
    İyi yapmışa benziyoruz.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. kar rakamı bence çok iyi...doğrusu beklemiyordum.(kura rağmen böyle gelmesi)

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    kar rakamı bence çok iyi...doğrusu beklemiyordum.(kura rağmen böyle gelmesi)
    Konsolide bilanço önemli bence.

5.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Konsolide bilanço önemli bence.
    o artısı olacak...

6. Bugüne kadar ki gördüğü en yüksek 1.71 di.Bugün 1.72 yi gördük.En yüksek kapanışta 1.63 tü bu nedenle 1.64 ün önemini belirttim.

7. Rica ederim.Ahmet kardeşim
    Dün belirttigim gibi 1.71 denemesi yaptı, şimdi 1.64 üstünde kalırsa sert hareketler gelir

8.  Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Rica ederim.Ahmet kardeşim
    Dün belirttigim gibi 1.71 denemesi yaptı, şimdi 1.64 üstünde kalırsa sert hareketler gelir
    👍 Beklemedeyim.

Sayfa 70/739 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •