Sayfa 76/739 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 5908 madde; 601 - 608 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Belki daha aşağı gelebilir ama ben dayanamadım,sattıklarımı aldım.

2. nitekim geldi...neyse biraz da ilave yaptım...

3. bir gün daha sabredemedik...bu bana ders olsun diyeceğim ama her zaman aynı şeyi yapıyorum,satarken de alırken de acele!

4. Tadını aldı balinalar bırakmazlar burayı ama yasak gelmese acıga basa basa anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirirmiş bunlar

Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Tadını aldı balinalar bırakmazlar burayı ama yasak gelmese acıga basa basa anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan getirirmiş bunlar
    Aynen katılıyorum size
    Aklımızı alırlardı hızlı hareketlerle daha yolu var ama psikolojimiz dayanacak mı yaşayıp göreceğiz

Saygılar.

6. alıntıdır.

7. http://www.patronlardunyasi.com/habe...dirildi/220071

Türkiye'yi dünyada 7.ncilige çıkaran tekstilciler ödüllendirildi
    İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB), 2018 yılında başarılı ihracat gerçekleştiren 1099 ihracatçı firmayı platin, altın, gümüş, bronz ve başarı olmak üzere 5 kategoride “İhracatın Liderleri†ödül töreni ile ödüllendirdi.

Corona salgını yokken işler yoluna girmeye başlamiş zaten , coronayla birlikte en basitinden 50 LİK AMELİYAT MASKESİ 15 LİRA İKE ŞUAN 75 LİRAYA SATILIYOR ,15 LİRAYAYA STOKTA YOK DİYOR. basit ameliyat maskesi üretse yeter .

http://www.menderes.com/tr/uretim/uretim-tesisleri
    Üretim Tesisleri
    Menderes Tekstil üretim tesisleri 4 ana fabrikada dünyanın en kaliteli pamuğunu 24 saatte 60.000 kg ipliğe, 750.000 m2 dokumaya, 900.000 m2 baskılı beze, 120.000 m2 astar-tela ve 70.000 set çarşaf ve nevresime dönüştürmekte

https://www.haberler.com/ticaret-bak...943745-haberi/

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan: "Hazır giyim ve tekstil sektöründe istihdamın 1 milyon kişiyi aştı"
    Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, hazır giyim ve tekstil sektöründe istihdamın 1 milyon kişiyi aştığını söyledi.

8. Anlamak mümkün degil
    Fitch Türkiyenin büyümesini 3.9 a revize ediyor, dış siyaset daha iyi diyor, ekonomide işler iyi diyor ama notu aynen bırakıyor. Daha önce dolar 6.80 iken millet 11 tl naraları atıyordu endeks 95.000 idi ve ben şöyle demiştim geçmiş mesajlarda belgeli
    DOLARDA 11 NARALARI ATANÖAR KUDURACAK ÇÜNKÜ DOLAR DÜŞECEK, DOLAR 5.**LERE KADAR DÜŞTÜ. ENDEKS 114.000 RALLİSİ YAŞAYACAK DEDİM 120*** GÖRDÜ. ABD İLE İPLER GERGİNDİ DOLAR GİDİYORDU, TÜRKİYE ABD İLE HAREKET EDECEK DEDİM, SULAR DURULDU, TÜRKİYENİN NOTU ARTACAK DEDİM, BİR O OLMADK AMA BU ŞARTLARSA MUTLAKA ARTMALIYDI HALEN AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORUM O NOT ARTACAK EN FAZLA 6 AY DAHA OYALARSINIZ.
    ayrıca mndrs te 2.10 direnç dedim 2.13 den döndü şu an izliyorum, piyasada bir satış dalgası daha bekliyorum bakalım

Sayfa 76/739 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •