Sayfa 157/741 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

Çok teşekkürler..
    İhracat rakamlarına tüm ortakların bakmasında fayda var. Ocak Şubat döneminde geçen sene Ocak Şubata göre %30 luk artış var.

2021Şubat Denizli İhraca.jpg

Ayrıca elektrik üretimiyle ilgili epiastan verileri inceledim. 15 Marta kadar olan üretim Son 3 aya paralel miktarda devam ediyor. Geçen sene ilk 3 ayında Akça Res olmadığı için 15000 daha fazla üretim görünüyor.

Elektrik Üretimi.jpg

3. Ereğli fabrikaya gidiyordum. Şimdi gördüm tavan olmuş.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Hisse de pozitif düşünce aramak yada bunu somut şekilde görmek mümkün değil. Zaten görüyorsanız bu fiyat mümkün değil. Bu nedenle senaryo kurmalısınız. Şimdilik 65 milyon onayı geldi, dilediği zaman satar diyor. Zaman çabuk ilerler ve dünü yatırımcı unutur. Bugün o unutulacak günlerden biri. Kısa bir süre sonra, yani 2 ay belki olabilir, bir bedelli açıklaması mantıklı olur. Bedelliden önce cazip olması için fiyatı bir noktaya getirmesi gerekir. İlk çeyrek bilançoda abartılı bir kar rakamı açıklaması da şart. Örneğin ilk çeyrek size göre abartı rakam 50 milyon tl, bir bakarsın 150 milyon tl kar açıklamış. İlk çeyrek karına ait vergi muhtemelen mahsupla falan karşılanır. Bedelli operasyonu yapılırsa ikinci veya üçüncü çeyrek karı azaltır. Nihayi vergi yıl sonunda ödeniyor. İş de buna benzer senaryolar üretilerek takip edilmesi faydalı olur. Şayet senaryo üretmeyecekseniz garanti bankası ve iş bankası hisse senedi orada sizleri bekliyor.
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bu hafta sonunda bir aksilik olmaz ise (endeks genelinde, çünkü fed ve merkez bankası var) cumaya kadar 4 lira üzerini görmemiz gerekir. Şayet cumaya kadar 4 lira göremiyorsak senaryoyu yeniden yazmak faydalı olur.
    dün yazdık, tekrar edelim.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Hisse de pozitif düşünce aramak yada bunu somut şekilde görmek mümkün değil. Zaten görüyorsanız bu fiyat mümkün değil. Bu nedenle senaryo kurmalısınız. Şimdilik 65 milyon onayı geldi, dilediği zaman satar diyor. Zaman çabuk ilerler ve dünü yatırımcı unutur. Bugün o unutulacak günlerden biri. Kısa bir süre sonra, yani 2 ay belki olabilir, bir bedelli açıklaması mantıklı olur. Bedelliden önce cazip olması için fiyatı bir noktaya getirmesi gerekir. İlk çeyrek bilançoda abartılı bir kar rakamı açıklaması da şart. Örneğin ilk çeyrek size göre abartı rakam 50 milyon tl, bir bakarsın 150 milyon tl kar açıklamış. İlk çeyrek karına ait vergi muhtemelen mahsupla falan karşılanır. Bedelli operasyonu yapılırsa ikinci veya üçüncü çeyrek karı azaltır. Nihayi vergi yıl sonunda ödeniyor. İş de buna benzer senaryolar üretilerek takip edilmesi faydalı olur. Şayet senaryo üretmeyecekseniz garanti bankası ve iş bankası hisse senedi orada sizleri bekliyor.
    Bu hissede bitmeyen senaryo yazmışlar Müdürüm. Aksiyon, Dram, Romantizm, Polisiye hepsi var.

meizu X8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sayın KIZILDAĞ;

Bu hissedeki hedef fiyatınız nedir?

7. Esözcan ciddi manada sana çok değer veriyorum, her yazını özemle okuyorum. Düşüncelerini merak ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sayın KIZILDAĞ;

Bu hissedeki hedef fiyatınız nedir?
    Bizde hedef olmaz sayın hocam, her şey nasip kısmettir. illaki bir yerde satılacak, en tepe en dip bulma şansımız yok, ortalarda bir yerde alıp satmak en güzeli.

Sayfa 157/741 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •