Sayfa 537/739 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Yazmaya üşenenler var ise benim yazdığım bu metni kopyalayıp yeniden düzenleyip SPK ya cimer üzerinden gönderebilir.

Ben 1 gün daha bekleyeceğim. Şirket aydınlatıcı açıklama yapmaz ve fiyat üzerinde bu baskı sürer ise cuma günü ilk vakit bulduğumda bu şikayeti yapacağım.
    haber geldi sn palymaker paranın nereye gideceği belli oldu
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Bu başlığı şu anda 27 kişi okumaktadır. (9 üye ve 18 ziyaretçi)

goncarov, acemi trader, arkhon, decamercion, kamuranaliriza, mdal, Sabri Reis, tarik1234, Yyatırım

10 üzeri çok mu mal aldınız Sayın, ortaklar ? Sabah Sabah 27 kişi hayırdır neyin nesi.

4. Bu haberi mal çıkmak için mi kullaniyor ne yapıyor Rıza efendi? Normalde tavana yapıştırmalıydi

5.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    4. iş kolumuz hayırlı olsun artık ismi de menderes holding olsun tekstil isminden kurtulması lazım.
    4.iş kolu hangisi zaten enerji vardı
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

6. Firmamız 19.11.2022 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan mevzuat kapsamında, 4 ayrı Depolamalı Elektrik Üretim Tesisi Projesi için toplamda 300 MWm / 300 MWe gücünde üç Rüzgar Enerjisi Üretim Santrali (RES) ile 50 MWm / 50 MWe gücünde bir Güneş Enerjisi Üretim Santrali (GES) ve bu santrallere bütünleşik toplam 350 MWh kapasiteli elektrik depolama tesisleri kurmak için Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na önlisans başvurusunda bulunmuştur.
    Enerji Grubumuz toplam 92.5 MW Kurulu güçte 5 enerji santralı ile yenilenebilir enerji kaynaklarımızdan elektrik üretimine devam etmektedir.
    Akça RES tesisimizin 14,4 MW kapasite artışı yatırımının 2023 yılı son çeyreğinde işletmeye geçmesi ile toplam kurulu gücümüz 106,9 MW mertebesine yükselecektir.

Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygılarımızla duyurulur.
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

7. burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

Kağıt yukarı doğru hareketlerde satışları iyi izleyin bakalım kimler mal satma hareketine girecek. Korktuğumda bu satacak olanlar kademe falan filan yazmazlar direk aktiften gönder gitsin. Bakalım satacağı malı satmış mı satmamış mı? Kağıt yukarı çıkış hareketlerinde göreceğiz.

Sayfa 537/739 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •