Sayfa 566/739 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    Resler üretmiyor yine,kojen de çok düşük baklacı dışında santrallerin tadı yok.Bornovadaki arsadan güzel bir değerleme gelmezse bizim yıl sonu bilançosu pek parlak gözükmüyor.
    resler üretmiyor kojen düşük santrallerinde tadı tekstilde kötü bilançoda parlak görünmüyor başka kötü varmı

işçi çıkarma tarım berbat gibi
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

2. menderes en verimli zamanı 3 / 4 çeyreklerdir en fazla satışlar cirolar bu zamanlarda yapılıyor

nasıl kötü olabiliyor
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    resler üretmiyor kojen düşük santrallerinde tadı tekstilde kötü bilançoda parlak görünmüyor başka kötü varmı

işçi çıkarma tarım berbat gibi
    Reisler hava şartları nedeniyle düşük üretimi var biraz kış sertleşinve toparlar kojen tamamen iç üretim için kullanılıyor spota satılmıyor spota 1 sattığını geriz elektrikten 1.5 geri alırsın

4. son çeyrek kar beklentim 550 milyon tl
    yıllık değil çeyreklik kar beklentim
    yıllıkta 1,1 milyar ile 1,2 milyar arası kar beklentim var

5. Sayın tarik1234 bu çeyreklik kar beklentinizi temellendirebilir misiniz yoksa sadece temenniye dayalı bir beklenti midir ? Ben de olumlu bakıyorum fakat sizin beklentiniz benim beklentimi aşmakta.

6. Ağam senin dilin ne söli

7. Bornovadaki arsanın değerlemesinden kaynaklı mı bu kadar öngörünüz bulunuyor?

Şikayetler için cevaplar gelmeye başlamış.
    Bana gelen cevap aşağıda

İlgi’de kayıtlı başvurunuz Kurulumuz kaydına alınmıştır.
    *
    Kurulumuza ulaşan ihbar ve şikâyetler, sermaye piyasalarında gerçekleştirilen işlemler ve sermaye piyasası araçlarına ilişkin gelişmeler, 6362 sayılı Sermaye Piyasası (SPKn)* Kanunu'nun 88 inci maddesi çerçevesinde değerlendirilerek gerekli görülen hallerde Kurulumuz tarafından ayrıntılı inceleme yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulmaktadır.
    Bilgilerinize sunulur.

Yani başvurunuzu özel cevaplamayacağız. Yayınlanacak SPK Bültenlerini takip edin

Sayfa 566/739 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •