Sayfa 22/737 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5893 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Yav bu kadar MAL bı tahta olur mu
    Lan 20 yıldır 2 Dememişin neyin kabızlık i bu
    Spek Patron neyse
    Tektu bile devre kesip bunu geçti. Bu mal daha kendi gibi mal beklesin.İlk satış yerim 1.5x li rakamlar o da malın çeyreği olur çeyrek altın gibi takarım.Sonra1.7x lerde diğer çeyreği.Kalan yarımı da 2.xx lerde verirsem ne ala.Bir daha da ne yazar ne de gelirim Davos'a ha.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

2. Ortaklar BU PATRON bu fiyatın farkında değil mi COK YARDİMSEVER GARİBAN BABASİ DİYOLAR ama koskaca şirketin kağıdı 20 Yıldır 2 TL yı görememiş Ayıp be

3. Laan Tuvalet kağıdı bile bundan pahalı

4. Kalın parmak derin hisselerde,yine de 1,28-1,33 bayrak çiziyor gibi,derin hisselerde işi tamamlanınca bayraksız gitmem diyor sanki,direk boyu 1,49 da..

5.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Bugün itibarıyla mndrs te payımı %150 artırmış bulunuyorum.Bu mal speke mal nasıl taşınır ve nerde çakılır göstereceğim.Ha böyle giderse daha çok mal kaptırırsın sen.
    . İnşallah kazanirsiniz beklentinizi karşılar hedef ne .???

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    Tektu bile devre kesip bunu geçti. Bu mal daha kendi gibi mal beklesin.İlk satış yerim 1.5x li rakamlar o da malın çeyreği olur çeyrek altın gibi takarım.Sonra1.7x lerde diğer çeyreği.Kalan yarımı da 2.xx lerde verirsem ne ala.Bir daha da ne yazar ne de gelirim Davos'a ha.
     Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    . İnşallah kazanirsiniz beklentinizi karşılar hedef ne .???
    Hacı sayfayı okumuyorsunuz da ezberden soruyorsanız bakın yukarda nerelerde vereceğimi yazdım.Oralarda mal malı alır benden.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7. 1,17 ikili dip ve de bayrak direği dibi çakıştı, çift dikiş üstüne 1. ünitesi 3 ay önce devreye alınan RESin kalan 4 ünitesinin kabulu ile toptan açılışı da bugünlerde gerçekleşirse..

8. Bugün ki kapanış 1.29 olabilir. Sabırları test etmekte

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/737 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •