Sayfa 85/739 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5909 madde; 673 - 680 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 14,03,2020 mesajımda 87500 destegi denenip ayı tuzagı ile 84.000 denenebilinir demiştim, biraz abartım 81 800 gösterdiler şimdi tepki zamanı yükseliş başlasın yarından itibaren ama sadece tepki

2. 2.13-0.90... fark :1.23 TL %57 düşmüş...

3. Şirketimizin Yönetim Kurulu 22.03.2020 tarihinde toplanmış ve aşağıdaki hususları karara bağlamıştır:
    Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını kapsamında ülkemizde alınan tedbirler doğrultusunda çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlık durumlarını önemsememiz sebebiyle 23.03.2020 tarihinde saat 00:01 itibariye fabrikamız 1 hafta süreyle üretimine ara verecektir. Çalışanlarımız bu süre zarfında yıllık izinlerine mahsuben ücretli izinli sayılacaktır. Ancak şirketin yasal ve süreli resmi işlemlerinin aksamaması için idari birimler ihtiyaca göre asgari personel sayısıyla çalışacak ve dönüşümlü olarak işe gelecektir.
    Üretime verdiğimiz bir haftalık ara terminlerde bir sıkıntı oluşturmayacaktır. Zira Corona Virüs salgınının küresel etkilerine dayalı olarak bazı yurtdışı müşterilerimiz sipariş termin tarihlerini ertelemeye başlamıştır.
    Corona Virüs salgınına karşı Şirketimiz bünyesinde, gerekli görülen veya resmi makamlarca önerilen tedbirler alınmış ve uygulanmaya devam edilmektedir.
    Olağan Genel Kurul Toplantımız planlandığı gibi 26.03.2020 tarihinde yapılacaktır. Ortaklarımızın toplantıya fiziken katılmalarında bir engel bulunmamaktadır. Ancak, resmi makamların da önerileri doğrultusunda ortaklarımızın toplantıya fiziki olarak katılmak yerine elektronik ortamda katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Gelişmeler özel durum açıklaması yoluyla kamuya duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
    Menderes Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulıu
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

4. Bu haber yarına nasıl bir tepki verir yorumlayacak varmı?
     Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    Şirketimizin Yönetim Kurulu 22.03.2020 tarihinde toplanmış ve aşağıdaki hususları karara bağlamıştır:
    Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını kapsamında ülkemizde alınan tedbirler doğrultusunda çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlık durumlarını önemsememiz sebebiyle 23.03.2020 tarihinde saat 00:01 itibariye fabrikamız 1 hafta süreyle üretimine ara verecektir. Çalışanlarımız bu süre zarfında yıllık izinlerine mahsuben ücretli izinli sayılacaktır. Ancak şirketin yasal ve süreli resmi işlemlerinin aksamaması için idari birimler ihtiyaca göre asgari personel sayısıyla çalışacak ve dönüşümlü olarak işe gelecektir.
    Üretime verdiğimiz bir haftalık ara terminlerde bir sıkıntı oluşturmayacaktır. Zira Corona Virüs salgınının küresel etkilerine dayalı olarak bazı yurtdışı müşterilerimiz sipariş termin tarihlerini ertelemeye başlamıştır.
    Corona Virüs salgınına karşı Şirketimiz bünyesinde, gerekli görülen veya resmi makamlarca önerilen tedbirler alınmış ve uygulanmaya devam edilmektedir.
    Olağan Genel Kurul Toplantımız planlandığı gibi 26.03.2020 tarihinde yapılacaktır. Ortaklarımızın toplantıya fiziken katılmalarında bir engel bulunmamaktadır. Ancak, resmi makamların da önerileri doğrultusunda ortaklarımızın toplantıya fiziki olarak katılmak yerine elektronik ortamda katılmalarını tavsiye ediyoruz.

Gelişmeler özel durum açıklaması yoluyla kamuya duyurulacaktır.

Saygılarımızla,
    Menderes Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulıu
    [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. fazla bir etkisi olmaz zaten satıldı bu konu kapanma süresi belirsiz olsaydı kötü olurdu

6. Dövizin durumu beni tedirgin ediyor(döviz borcu nedeniyle),keza ihracat ta olumsuz etkilenir.Bakalım bilançolar nasıl etkilenecek...bir de döviz borcunun TL ye çevrilmesi lafları edilmişti forumda, ne oldu acaba?

7. *MENDERES TEKSTİL: 30 Mart'da ÜRETİME BAŞLANMIŞTIR, ANCAK, 01.04.2020-30.06.2020 ARASINDA 3 AY SÜREYLE DAHA DÜŞÜK KAPASİTE İLE ÇALIŞARAK "KISA ÇALIŞMA" YAPILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. Mndrs 1 tl altında her fiyattan alıcıyım demiştim, teknik biliyorsan para kazanmak kolay

Sayfa 85/739 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •