Sayfa 583/739 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,657 - 4,664 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    hopppp oley oley oley
    Oooo sayın hocam "oley oley oley " demeye başlamış. Güzel günler yakındır diye umut ediyorum
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

2.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    harika veri emeğinize sağlık.. bu çeyrek ciro 3ç geçer ozaman.. tarım kaynaklı
    Hocam sizin tahminleriniz çok daha realist ve daha yakındı . Var mıdır bu çeyrek için bir tahmininiz
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şirketin ihracatı bu Ihracat verisine paralel gelirse, iç piyasanin 3.ceyrekten bile daha iyi gelmesi çok olası. Çünkü iç piyasa çok canli.
    Kredi karti verileri bunu gösteriyor.

Son dönemde ki fiyatin tersine bilanco güzel gelirse patronun 40 mln lotu satması kolaylaşır. 2021 yılında Naci Ağbal gorevden alinip kur patlamasaydi 3-3,50 arasi satis planlari vardi. Aradan gecen 2 yila yakin zamanı ve enflasyonu goz önüne alirsak 7,5 tl cok düşük kaliyor.
    Kim bilir Rıza nın vardır bir plani.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hem kredi akrtı verileri hem de sayın minikyatırımcı hocamın da dediği gibi perakende sektörü ,özellikle mobilya sektörü çok canlı... döşemelik kumaş için alan oluşmuş mudur incelemek gerek..

Daha bir kaç gün önce 20.01.23 tarihinde ikea'ya nevresimin yanında döşemelik kumaş satıldı çünkü

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Hocam sizin tahminleriniz çok daha realist ve daha yakındı . Var mıdır bu çeyrek için bir tahmininiz
    sevgili üç_kırkbeş 750m ile 900m arası yıl sonu kar beklentim var. bu beklentim faaliyet kaynaklı iyimser ve kötümser duruma göre belirledim. özkaynak değerleme ile ilgili oluşabilecek ilave karı bunların dışında tuttum.(şirketin değerlme yapıp yapmayacağını bilemeyiz yaparsa kar fena gelir.) 750 aşağı beklenmedik bir durum olursa gelir. bunun altı şimdilik zor. ciro ise 1.2 milyar çeyreklik altı zor 1.5 üst sınır olur. 1.3- 4 son verdiğiniz tabloya göre benim beklentim oldu. 110m enerji 270-300m civarı tarım. 900m 1m arası tekstil olur.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. Sanki milyar Euro borcu var

Parite Euro lehine kıpırdayınca veriyorlar aşagıya

6. Bugünde şaşırtmadı. 3x almadan bırakmayacağım seni kancık eşek.

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Oooo sayın hocam "oley oley oley " demeye başlamış. Güzel günler yakındır diye umut ediyorum
    ollalalalaa bornova teslimleri var

8. Menderes’e ait olan dairelerden mi?

Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    ollalalalaa bornova teslimleri var

Sayfa 583/739 İlkİlk ... 83483533573581582583584585593633683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz