Sayfa 587/739 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Şirketi arayan soran var mı? Ne olmuş bu trademark projesi ne zaman bitiyormuş, proje bitimine birkaç ay kalmış hala ne kadarı mndrs in payı belli değil açıklamayı düşünüyorlar mıymış? Gayrimenkulleri nasıl değerlendirecekler yol haritası belli miymiş?

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Elinize sağlık sayın 3:45.
    Tabloyu, bizim satış fiyatlarimizin çin e oranla daha yüksek oldugu ancak, son dönemde bizde ki maliyet artislari, sabit kalan kur, ve düşen navlun fiyatlari sebebi ile bizim satış miktarimiz azalirken çinin Almanya ya satış miktarı artarak bizi geçtiği seklinde yorumladim.

3. çeyreğe göre de euro bazinda %15-20 civarında düşüş var satişlarimizda. Bunun %10 a yakin kismini euro nun tl ka4şisinda ki yukselisinden telafi ederiz diye düşünüyorum.

Saygılar...

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Geçen sezon 160 dolara çıkan pamuk fiyatları bu sezon 80 dolar civarlarında,artık stok zararı stok karına dönüşebilir,maliyetler de düşmüş olmalı..ayrıca ABD ihrcatı yılın 2. yarısı özellikle de 4.çeyrekte yoğunlaşıyor,avrupaya ihrcat azalmasını fazlasıyla telafi eder,beklentim 4.çeyrekte daha güzel karlılık yeterki satış fiyatları ve de diğer bolümlerdeki karlılık aynı kalsın.

3.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Denizli çarşaf ihracatı

2. Çeyrek 59 milyon Usd
    3. Çeyrek 63,7 milyon Usd
    4. çeyrek 61,66 milyon Usd
    Syn 3:45 hocam. Tim sayfasindan bu veriyi bulmaya calistim ama il bazli çarşaf ihracati olarak bulamadim.

Türkiye geneli çarşaf battaniye verisi var. O da bir miktar düşmüş diye gördüm ben. Umarım Denizli ozelinde ki veriler daha iyidir.

Mümkünse siz bu veriyi paylasirsaniz saviniriz.

Saygılar...

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Syn 3:45 hocam. Tim sayfasindan bu veriyi bulmaya calistim ama il bazli çarşaf ihracati olarak bulamadim.

Türkiye geneli çarşaf battaniye verisi var. O da bir miktar düşmüş diye gördüm ben. Umarım Denizli ozelinde ki veriler daha iyidir.

Saygılar...

denizli ihracatçılar birliği var bide oraya bakabilirisniz
    ocakta ihracat yıldan yıla %13 azalmış
    marrta bankalarla birlikte en düşük f/k oranına sahip şirket olucağız maalesef
    **enerji toparladı geçen yılı yakaladık
    ***bu yıl tarım ve tekstilde stok karı yapamayacak
    euro pariteden gol yemeye devam
    ne olursa olsun en kötü 25 olmalıydı
    hisse satış mevzu bitmeden rahatlama zor maalesef

fed faiz arttırımını durdurur yada abd resesyon belirtileri başlar tüm emtia gıda enerji toparlar düşükten aldığı pamuktan stok karı yapar

***ocak ayı ihracat ithalat arasında 13 milyar dolar fark var enerji kömür doğalgaz emtialar düşmesine rağmen fark 10 milyarlar seviyesinde devam edecek
    haziranda turizm başlayacağı için çok destekte yok mb mevduatta faizi serbest bıraktı 30-35 oranlar var tek amaç kuru tutmak maalesef koyun can derdinde yani seçilmek oluğundan üretici sanayiciyi düşünen yok ilk 6 ay oldukça zorlu geçecek
    bu açık devam ederseki edecek usd için 30 bile düşük kalabilir
    ilk altı ayda yapılan sözleşmeler hariç menderesin ihracatı fazlası ile düşer
    personle sayısındada düşüş bekliyorum ama kur normalleşince ki normalleşecek yeniden gaza basar hem kar hem ihracat yapmaya devam eder

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku

Saygılar...

https://denib.gov.tr/tr/ihracat-ihra...-raporlar.html
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    denizli ihracatçılar birliği var bide oraya bakabilirisniz
    ocakta ihracat yıldan yıla %13 azalmış
    marrta bankalarla birlikte en düşük f/k oranına sahip şirket olucağız maalesef
    **enerji toparladı geçen yılı yakaladık
    ***bu yıl tarım ve tekstilde stok karı yapamayacak
    euro pariteden gol yemeye devam
    ne olursa olsun en kötü 25 olmalıydı
    hisse satış mevzu bitmeden rahatlama zor maalesef

fed faiz arttırımını durdurur yada abd resesyon belirtileri başlar tüm emtia gıda enerji toparlar düşükten aldığı pamuktan stok karı yapar

***ocak ayı ihracat ithalat arasında 13 milyar dolar fark var enerji kömür doğalgaz emtialar düşmesine rağmen fark 10 milyarlar seviyesinde devam edecek
    haziranda turizm başlayacağı için çok destekte yok mb mevduatta faizi serbest bıraktı 30-35 oranlar var tek amaç kuru tutmak maalesef koyun can derdinde yani seçilmek oluğundan üretici sanayiciyi düşünen yok ilk 6 ay oldukça zorlu geçecek
    bu açık devam ederseki edecek usd için 30 bile düşük kalabilir
    ilk altı ayda yapılan sözleşmeler hariç menderesin ihracatı fazlası ile düşer
    personle sayısındada düşüş bekliyorum ama kur normalleşince ki normalleşecek yeniden gaza basar hem kar hem ihracat yapmaya devam eder

https://www.evrensel.net/haber/47987...-atmalar-artti
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7. Böylesine bir ucuzluk (hisseyi alanın cebine para koyup bir güzel karnını da doyurup birde üstüne kıfayet çekiyorlar) sürdürülebilir değil.Kaç yıldır piyasanın içerisindeyim varsın satan düşünsün sonra ne olacağını ytd

8. Bedava kağıdın yüzüne bakan yok

Tabandan işlem bile olmuyor

Sayfa 587/739 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •