Sayfa 90/738 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 5897 madde; 713 - 720 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    borsa tam kumar oldu zarar acıkla tavan yap
    Aynen taban olur bu gün dedim..tavan oldu...

2.  Alıntı Originally Posted by efe7 Yazıyı Oku
    Aynen taban olur bu gün dedim..tavan oldu...
    borsa acayıp bır yer

3. Dün de yazdım normal bir hisse olsa soluk aldırmaz diye, normal bir hisse mi oldu acaba. Hadi hayırlı olsun. İnşallah kafamdaki ederine gelir. Ytd.

4. kar edenler asagı zarar edenler tavan gel kumarhanye

5. Günaydınlar twitter da Menderes tekstil etrafındaki kavganın sebebini bilen var mı acaba

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kar edenler asagı zarar edenler tavan gel kumarhanye
     Alıntı Originally Posted by yolcux Yazıyı Oku
    Günaydınlar twitter da Menderes tekstil etrafındaki kavganın sebebini bilen var mı acaba

Bizi meze ediyorlar, sayın wrackerin son kelimesi gibi bir şeyin içindeyiz. O, sen aldın, öteki sattın yok merille kitledim, ky ya yıkacaklardı... Seni bulucam, işime yaş koydun, hayır efendim tahta bendeydi sen niye bulaştın, inanılır gibi değil ya. Yazık ya, biz yatırımcı falan değiliz onların gözünde, herhalde keriz falanız. Ne güzel oyunlar yapıyorlar. Spk da öyle izlesin, emin olun görüyorlar.

zarar etmiş bir hissenin bu hareketi hayra alamet gibi durmuyor. hisselerini size aylarca taşıtabilirler. kar cepte güzeldir,aç gözlülük etmeyin dikkatli olun derim. vesselam

8.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    zarar etmiş bir hissenin bu hareketi hayra alamet gibi durmuyor. hisselerini size aylarca taşıtabilirler. kar cepte güzeldir,aç gözlülük etmeyin dikkatli olun derim. vesselam
    Haklısınız ama bergama ve ali ağa bölgesinde yaptığı rüzgar gülü devreye alındı bundan sonra bence kar yazacak aslında iştirakkerine baktığımda taşınabileceğini düşünüyorum

Sayfa 90/738 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •