Sayfa 175/741 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 5924 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. zarar ne kadar gelebilir arkadaşlar 6 aylık bilançoda ben 40 / 80 arasında bi zarar yazacağını tahmin ediyorum
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    zarar ne kadar gelebilir arkadaşlar 6 aylık bilançoda ben 40 / 80 arasında bi zarar yazacağını tahmin ediyorum
    Son tahminimde yanılmıştım.Dövizdeki artış yine döviz borçlarından dolayı zarar yazdıracak 6 aylıkta da...hasılat zararın ne kadarını kapatabilir göreceğiz.Tabi kredi geri ödemeleri de var.

3. *menderes tekstil'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2021 yılı ilk 6 aylık dönem net zararı 16.597.367 tl
    burada yazdığım bilgi ve yorumlar kendi görüşümdür. kesinlikle yatırımcı tavsiyesi değildir. Y.T.D

4. kötü bilanço mu arkadaşlar geçen yol 6 aylık vergi daire karşılaştırması 87 milyon zarar bu sene 16 milyon zarar

5. mndrs bilanço nasıl arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by kamuranaliriza Yazıyı Oku
    mndrs bilanço nasıl arkadaşlar

Borçlar olmasa iyi olacak da borçlar var .
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7. güzel bilanço kurların durumu şirketin karlılığı için önemli
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

8. 9 aylık bilançoya daha var ama bu kez son 3 aylık süreçte döviz pek oynamadı sayılır,euro 4 kuruş düşmüş,dolar 15 kuruş artmış...mndrs döviz borçları bildiğim kadarıyla euro ağırlıklı,bu yüzden bu dönemde üretim ve ihracatın net etkisini göreceğiz,ben net kar rakamının artıya geçeceğini düşünüyorum.

Sayfa 175/741 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •