Sayfa 81/741 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon
Arama sonucu : 5922 madde; 641 - 648 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 2008 den beri değişen bir şey yok, zaman tövbe etmiştim bunları derdi sadece biz yiyelim, günlük küçük hesaplar. Bir bakayım dedim, yine türlü türlü işler. Onlarca yıldır gördüğüm en... Neyse. Diyeceksiniz elinde yok niye yazıyorsun, var olmasına var da dişe değmez hale düşürdüm. Yazık valla. Ytd.

2. Bu hissenin spegi cok degisik.2 tl ustune gelecek hafta sonuna kadar atabilir.ytd

Spek degisik derken ?

Oyle boyle yani

Ytd

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Yok cinsel manada degil.kisilik olarak ya herrocu ya merrocu.gun icinde once %2 - verip sonra % 4 + yaptiktan sonfa yine - kapattiriyorsa biz kucuk baliklar olarak bu hareket tarzini tek sekilde zararsiz kurtarabiliriz.o da onceden bir satis fiyati belirleyerek.yoksa hep husran hepzarar.hepimize bol kazanclar.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Patari Yazıyı Oku
    2008 den beri değişen bir şey yok, zaman tövbe etmiştim bunları derdi sadece biz yiyelim, günlük küçük hesaplar. Bir bakayım dedim, yine türlü türlü işler. Onlarca yıldır gördüğüm en... Neyse. Diyeceksiniz elinde yok niye yazıyorsun, var olmasına var da dişe değmez hale düşürdüm. Yazık valla. Ytd.

Aradan yıllar geçmiş u (20 yıl) bu kagit hep 1-2 lira arasi bazen kurşları görmüş tektil sektöründe istihdam rekoru kırılmış, talepler patlamiş,ihracatcilar birliği ödül vermiş bu kadar güzel habere rağmen 1,78 gerçekten hoş değil.

7. Ortam çok karışık...

8. Citi koy elini taşın altına bu iş le kredi sizsiz beceremiyor zaten

Sayfa 81/741 İlkİlk ... 3171798081828391131181581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •