Sayfa 72/739 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 569 - 576 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by mert yurt Yazıyı Oku
    Selamlar ; Vallahi biraz kızdırdınız beni , yok a1 miş yok alnusmuş yok açıkçılar mış bunları bırakın gözünüzü seveyim her yerde aynı şeyler yazılmış , algı bu algı ! genele bakalım günlük hareketlere bakarsak her zaman yanılırız. Kağıda birileri dadanmış bunları mikrop gibi düşünün ,şu an mesela grip salgını var ne oluyor 1 kaç gün halsiz bırakıyor sonra herkes gücünü kuvvetini toparlıyor değil mi ! bir virüs dadandı diye kaç kişi canından oluyor. Kağıt dibi görmüş zaten bunun daha dibi yok ki; brmen ile aynı fiyata gelmiş neredeyse , bu kağıtta yarın eksi olmaz ,yarın -1 olsun daha da bu topığe yazmam. Temmuz -Ağustos 3 tl beklentim var kağıtda . Y.T.D Hayal ürünüdür...
    %40 gitmiş bu atarımdan sonra )
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 8 TL biz aldık günlük 8 TL de mekan sahibine bıraktık arkadaş ne şans be.Bir daha gelmem Davosa ha.
    .
    Herkesin kazancı bereketli olsun.Artık çalı arkasından bakacağız MNDRS'te.
    Son düzenleme : gselman; 18-02-2020 saat: 17:02.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Kardeşim tebrikler ve analiz için çok teşekkür ederim. 👏👏👏

Mesaj kutuna bakarsan sevinirim.

Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Rica ederim.Ahmet kardeşim
    Dün belirttigim gibi 1.71 denemesi yaptı, şimdi 1.64 üstünde kalırsa sert hareketler gelir

4. Görünüşe göre pozisyon kapatmamış Açıkcılar var galiba. Yarın gapli açabilir. Tabi bu bilgiyi teyit etmek çok zor fakat tavana yapışırken hep satan A1 ve Meksa alış tarafına dönmek zorunda kaldılar

5. Tavanda kac lot var acaba

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 3 milyon üzeri var tavanda

7.  Alıntı Originally Posted by ACA42 Yazıyı Oku
    3 milyon üzeri var tavanda
    Teşekkürler kardeş

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. fiili dolaşımda 117milyon lotu var diye gördüm tavandanda alıcılı kapatti 9milyon kişi sirada beklerken acıgada satamazlar iyi yolda gidicekgibi (4-5tl min)sizin fikirleriniz nedir.

Sayfa 72/739 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •