Sayfa 69/739 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 545 - 552 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Hocam sesinizi duymak ne güzel. Değerlendirmeniz için çok teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Bizde bir ses verelim
    Hisse güzel hisse geç yükseliş yaşasada güzel hisse, içi de tekstil, enerji, araç muayene istasyonları var. Döviz borcu olsa ne olur aslanlar gibi iş yapıyor, burada özsermayeyi yemiş fahiş fiyatlarda işlem gören hisselerin yanında mndrs gibi hissenin ölüsü 4 tl yapmalı,
    Peki bu baskı. ne kadar sürer bence daha fazla süremez idlip olayı çok büyümezse 2 tl ler üzeri e yerleşir yoksa güç tazelemek için 1.49 lara sarkabilir bu hafta 1.64 direnci kırıp 1.71 zirve yoklamalı yoksa 1.49 devreye girer

2. dün gece rüyamda menderes hissesi 3,70 tl ye yükseldiğini gördüm ! vay be çoğununda satmış bulunuyorum, neyse düşerse yeniden artırma yoluna gideriz (y.t.d.)

3. Teşekkür ederim Ahmet kardeşim
    Bazı olumsuz arkadaşlar ilgili hisse lerle ilgili gördüklerimizi, bildiklerimizi yazdıgımıda muhalefet olup buradaki yatırımcının kafasını karıştırıyor. En son hubvc yi kimse dillendirmezken 5 ti lerden yazdım ve üzerine 20 tl yazdım hisse 50 tl oldu, Mndrs hissesinide sessizce izliyoruz hakkettigi yere ya gelecek ya gelecek sevgiler

4. Çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben en baştan beri takip ettim kardeşim seni. Tebrik ve teşekkür ederim yorumların için. Ara sıra paylaşım yaparsan çok mutlu olurum. Yorumların benim için değerli. Sağlıcakla kalın. Sevgi ve saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by eymzey Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Ahmet kardeşim
    Bazı olumsuz arkadaşlar ilgili hisse lerle ilgili gördüklerimizi, bildiklerimizi yazdıgımıda muhalefet olup buradaki yatırımcının kafasını karıştırıyor. En son hubvc yi kimse dillendirmezken 5 ti lerden yazdım ve üzerine 20 tl yazdım hisse 50 tl oldu, Mndrs hissesinide sessizce izliyoruz hakkettigi yere ya gelecek ya gelecek sevgiler

5. 1.68 den verdim.Benden alanda kazansın.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    1.68 den verdim.Benden alanda kazansın.
    bende 1,71 den verdim yazık mı ettik acaba

7. 1.64 altı kapatmamalı.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

8. Vergi dairesi geçiçi beyanname karı 24.952.000 TL.

Sayfa 69/739 İlkİlk ... 1959676869707179119169569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •