Sayfa 79/739 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 625 - 632 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. http://www.menderes.com/tr/medya/hab...e-1-lik-odulu-

Menderes Tekstil’e 1.lik ödülü.
    24 Şubat 2020 Pazartesi
    Menderes Tekstil, Ege Tekstil ve Hammaddeler İhracatçıları Birliği tarafından 2019 yılı 1. lik ödülüne layık görülmüştür.
    Firmamız adına Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Turan Göksan almıştır.

MENDERES YEME BİZİ HAK ETTİĞİN DEĞER BURALAR DEĞİL İŞTE

2.  Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    sanki takip etmiyormuş gibi laf atıyorsunuz ortaya, bol şanslar dilerim (y.t.d.)
    Şimdi baktım siz ekgyo,kenan06 tspor da....gselman ise ortalığın durulmasını bekliyor sanırım...sayfada akraba gibi oluyor insan,görmeyince merak ettim,herkesin şansı bol olsun.

4. Şirkete 1. ödülü veriyorlar piyasa o bicim şansımıza nıcayim

5. Geçen seneye göre yıllıklandırımış kar yüzde80 artarken gecen seneye göre yüzde25 de satışlar artmiş , Ege Tekstil ve Hammaddeler İhracatçıları Birliği 1hafta önce verdiği ödülle satışların düşük çıkması beklenmezdi zaten. 4 marttan sonra napacaklar asıl ceza bitiyor ceza ya bu fiyatlarla girdik ceza bitiyor bu fiyatlarda

6. Bilanço yarına nasil yansir arkadaşlar pozitif mi negatif mi

7. zarar geldi cokda kotu degil bence lakin piyasa nasıl tepki verir gorecez zararda olsa borsa zaten şuan bunu fiyatladi panik mal satmayı her zarar yazan kağıt yerin dibine girmiyor. Bilanço zarar yazan bir çok sirket artı yapıyo tamamen tahta yapıcı karar veriyor [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. yüksek döviz borcu ve 4. üç aylık dönemdeki dövizdeki artış nedeniyle eksi kar beni şaşırtmadı...ancak çok fazla geri geleceğini sanmıyorum,çünkü konjonktür mndrs ten yana....her anlamda.

Sayfa 79/739 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •