Sayfa 122/741 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5922 madde; 969 - 976 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Arkadaşlar Selamlar herkese.
    Uzunca bir zamandır yoktum. Yeniden düştüm Yollara. Bu hisse için birçok beklentisi var kısa vadde olarak düşünmüyorum. orta vade hatta uzun vade yüzümüzü güldüreceğine inanıyorum. Hisse için beklediğim birkaç olay var kısaca özetlersem;

*- EPDK ve SPK nın enerji şirketleri ile ilgili birleşme onay haberlerinin gelmesi
    *- Olağan gk yapılması ve sermaye tavanının onaylanması akabinde %500 bedelli sermaye artırımı gelmesi.
    *- Belkide gıda şirketinin halka arzı ordan kaynak elde etmesi
    *- Yurtdışına sattığı maske koruyu elbise vb tekstil ürünleri siparişleri kap a bildirmesi satış rakamlarının sunulması. Son 3 ayda ciddi kar bekliyorum.
    *- Bornova da devam eden inşaat ile ilgili daire dükkan satış haberleri.
    *-Yeka ihalesinde yer alması
    *- Yenilebilir enerji işinden kendine bir pay çıkarması
    *- Yabancı veya sağlam yerli bir ortak alması

Yukardaki sıraladığım maddeler sadece ve sadece kendi düşüncemdir. Asla YTD...

2. Tesktiller 2 gündür tavan giderken bunun derdi nedir? Çok mu primli hisse ya da bilmediğimiz birşey mi var

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Tesktiller 2 gündür tavan giderken bunun derdi nedir? Çok mu primli hisse ya da bilmediğimiz birşey mi var

Sayın jacks gerekli her şeyi yazmış. Biraz üzerindeki ilgiyi azaltması gerekir. Genellikle senetlere stop lost değeri belirlerdim, buna belirlemedim. Hacim izlemek lazım, şu sıralar hacim düşük.

4. Zaten ilgi toplayacak hareket de yapmadı aylardır.
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Sayın jacks gerekli her şeyi yazmış. Biraz üzerindeki ilgiyi azaltması gerekir. Genellikle senetlere stop lost değeri belirlerdim, buna belirlemedim. Hacim izlemek lazım, şu sıralar hacim düşük.

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Zaten ilgi toplayacak hareket de yapmadı aylardır.

Sermaye tavan değişimi kararından önce az az bir şeyler yaptı. Şimdi sular geri çekiliyor, büyük deprem olması için küçük kuşlarında uçması lazım.

6. Logaritmik grafiklere göre bu hisse 1-2 yıl içinde 15 liraları görmeli. Bunun için temel hiç bir destek yok, yani ne karlılık nede başka büyük destek. Ama son zamanlarda borsa bu şekilde işliyor. Madem öyle bizde teknik takip yapalım. Logaritmik grafik çalışmazsa 1 küsür yıl boşa geçmiş sayarız, canımızı alacak değil ya.

7. Sövmeyim diyorum indir kaldır napıyon kardeş azıcık gelişmeleri fiyatla bi zahmet 1 aydır aynı yerdeyiz milletde tokatlamaktan vazgeç enerji yatırımı birleşmesi nedir iniş çıkışlara aldanıp hissesinden vazgeçen dolu ayıp valla bu kadar aç gözlü olunmaz endeks olmuş 15400 haaala tokatlama çabasındasın azıcık aç önünü hissenin herkesten çok sen kazanacaksın

Umarım yazdıklarım tahtacıya yada ilgililere ulaşır
    Asla yatırım tavsiyesi değildir
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

8. Valla hocam bıktırdı artık bu antin kuntin hareketler
     Alıntı Originally Posted by Timmuçin Yazıyı Oku
    Sövmeyim diyorum indir kaldır napıyon kardeş azıcık gelişmeleri fiyatla bi zahmet 1 aydır aynı yerdeyiz milletde tokatlamaktan vazgeç enerji yatırımı birleşmesi nedir iniş çıkışlara aldanıp hissesinden vazgeçen dolu ayıp valla bu kadar aç gözlü olunmaz endeks olmuş 15400 haaala tokatlama çabasındasın azıcık aç önünü hissenin herkesten çok sen kazanacaksın

Umarım yazdıklarım tahtacıya yada ilgililere ulaşır
    Asla yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 122/741 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •