Sayfa 670/739 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 5,353 - 5,360 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. bi de bunun ekürisi vardı

2 ile 3 ü toplayamayan

2. Sen yazmana bak senin ne olduğunu anlatmaya gerek yok. Devam ke, kaile alınacak bir insan değilsin. Aynı teraneleri yaz yaz dur, hatta kendi yazdıklarına kendin yorum yap ). 10 tl olunca ortalardan toz olursun nede olsa, 7 tl ye düşünce geri gelir aynı şeyleri yazar yazar durursun ,forumun maskotu. Buralarda harcanıyorsun...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

3. hop 3 2 1

oley oley oley

şak la ban

4. Janus'un yüzlerinin farklı yönlere bakıyor olması, groteskin müphem yapısından kaynaklanır çünkü övgü ile sövgünün ya da bilgelik ile aptallığın hangisinin ağır bastığı belli değildir

5. bizimkinde çok net

6.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    Biz uyarılarımızı yapıyoruz, yıllardır yatırımcısına kan kusturmuş gındık para kazandırmamış, enflasyon karşısında değeri çöp olmuş, hala dolar bazlı çöp olan, bir hisse için risklerini, ederini, gelenini, gideni, çok bilenlerini de biliyoruz. Verdiğimiz bilgiler karşısında seviyesizce yorum yapıp, kenidini bir şey sananlara da az çok cevap veriyoruz. Dolar 1 ay içinde 22 tl olursa bu kağıt çöp olur. O banane kur riskinden bilmem neyinden diyenlerde yok olur. Saygı kuralları içerisinde yapılan her türlü bilgi, yorum, haber akışlarına teşekkür ederim. Bilgi edindikçe çoğalır. Aşağı yukarı aynı satış gelirine, giderine, favök e, esas faliyet karına sahip vakko nun yarısından işlem görüyor. İncelediğim bir çok tekstil firmasından daha iyi bir bilançoya sahip.
    Tarih 21 ağustos 2022

dolar 1 ay sonra 22 olmadı
    O zamandan bu yana menderes tekstil olabildiğince çok döviz borcunu kapattı. Kur riski eskisi gibi değil artık
    Bir zamanlar şirketi kötüleyen üstat gelmiş şirket savunucusu olmuş
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Tarih 21 ağustos 2022

dolar 1 ay sonra 22 olmadı
    O zamandan bu yana menderes tekstil olabildiğince çok döviz borcunu kapattı. Kur riski eskisi gibi değil artık
    Bir zamanlar şirketi kötüleyen üstat gelmiş şirket savunucusu olmuş
    İyiki dolar ozaman 22 tl olmamış, o patronlar olduğu sürece şirketi beğenmem için bir nedenim yok,11 tl den kan kusan patron 7 tlden şirket geri alımı yapıyor, sen buna güzel bir şirket yönetimimi diyorsun . Ben üstadım demedim öyle bir meziyetimde yok, kendi kararımca bilgiler aktarıyorum (sizde aktarıyorsunuz). Buraya gelip şirketi pofpoflayıp 11 tl olunca malı satıp düşünce geri gelerek aynı şeyleri yazmıyorum. Bu yaptıkları manüpülasyondurve bende gerekli yerlere de zaten şikayetimi yapıyorum zatı muhterem arkadaş için. Alıntılayarak yapmış olduğunuz paylaşımımda ki düşüncelerim hala geçerlidir.( dolar kuru hariç)
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. 22 ağustos 2022 menderesin fiyatı 5,43 tl (8,39 tl şu anda, THYAO 67 tl (193,7 tl), VAKKO 19,14 tl(52 tl ),bossadaha çok örnek var yazarak konuyu uzatmayayım. BU şirket doğru bir şekilde yönetilseydi eğer şu anki fiyatı 30 tl üstündeydi. Neyse elinde olan düşünsün beni alakadar etmiyor. Biz forumda hisse pazarlayan SPEKlere kızıyoruz, değerli bilgiler verenlere değil.

Sayfa 670/739 İlkİlk ... 170570620660668669670671672680720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •