Sayfa 732/739 İlkİlk ... 232632682722730731732733734 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Nihai ürün fiyatı artacaktır haklısınız.Maliyetteki artışı sirket fiyatlara yansıtınca ciroda artış olacaktır ancak bu seferde adet bazlı satislarinda düşüş gösterebilir ve buda marjlarini dusurebilir gibi geliyor bu maliyet artışlarının ama yine söylüyorum emin değilim ben de

Belki cevaplarsa şirkete sorabiliriz bu durumun genel olarak nasıl bir etkisi olduğunu..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sirketle görüştüm.Cok ketumlar

**Enflasyon Muhasebesinin karliliga etkisini sordum.Cevap vermedi.

**Bilanco tarihini sordum.En azından hangi ay göndermeyi düşünüyorsunuz şeklinde.
    Söylemedi.
    **2023 Tekstil için pek iyi geçmedi.2024 den beklentileriniz nasıl dedim.
    2024 de Dunyadaki gelişmeleri takip ediyor olacağız suan için birsey soyleyemem dedi.
    **Pamuk fiyatinin artışı genel şirkete nasıl yansıyor diye sordum.
    Bir tek ona cevap verdi.Maliyetleri artırdığı için karliliga etkisi olumsuz olmaktadir dedi ama konustugum kişi bilgi birikim olarak beni çok tatmin etmedi.

2. Sevgili Eagle24, Menderesi Logo gibi kurumsal bir şirket mi sandınız. Mendereste destursuz kimse bir şey diyemez

Tekstil tarafında işler çok iç açıcı geçmemiştir ama kuru meyve ve domates ihracatı artı enerji tarafından iyi karlar gelebilir

Bilançoluk bir hisse değil bence. 2024 de döviz tarafından gol yemiyecek. Her çeyrek düzenli kar açıklayacak bana göre

Bir kar bir zarar açıklama dönemi bitti bence!

3. Asla yatırım tavsiyesi olamaz

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili Eagle24, Menderesi Logo gibi kurumsal bir şirket mi sandınız. Mendereste destursuz kimse bir şey diyemez

Tekstil tarafında işler çok iç açıcı geçmemiştir ama kuru meyve ve domates ihracatı artı enerji tarafından iyi karlar gelebilir

Bilançoluk bir hisse değil bence. 2024 de döviz tarafından gol yemiyecek. Her çeyrek düzenli kar açıklayacak bana göre

Bir kar bir zarar açıklama dönemi bitti bence!
    Bir sansimi denemek istedim

Sirket temel olarak ucuz patron mimli.
    İhracati var.Farkli atilimlari var ve en önemlisi teknik olarak da zamani gelmis olabilecegini dusunuyorum ama henüz ortağı olmadım bakalım nasip olacak mı?

5.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Rıza bey bu fincanda kahveyi bir güzel içer. Bizede telvesini yer misiniz der.

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku

İhracati var.Farkli atilimlari var ve en önemlisi teknik olarak da zamani gelmis olabilecegini dusunuyorum ama henüz ortağı olmadım bakalım nasip olacak mı?

Aynen katılıyorum söylediklerinize. Bende her gün kademeli alım yapıyorum, Rıza indirimli hissede.

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku

Ortağı olduk bakalım Rıza Baba nasıl karsilayacak

8. Mndrs dolar bazlı büyük resim..

Filimin kopacağı yatirimcilarin mal almak için birbirini ezebileceği önemli seviye 0.6x$..

Önündeki ilk önemli fibo direnc seviyesi 0.48$
    Desteği de 0.33$

Sayfa 732/739 İlkİlk ... 232632682722730731732733734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •