Sayfa 83/739 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 657 - 664 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Diğer kağıtlar %3-4 düşerken neden mendebur %10 ve üzeri düşüyor buna anlam veremedim.Acaba Menderes alanlar dahamı korkak

2. Tamam artık şurdan tepki verir diyebileceğim yer kalmadı olsaydı Allah ne verdiyse hepsine alacaktım:

3.  Alıntı Originally Posted by raktas71 Yazıyı Oku
    Diğer kağıtlar %3-4 düşerken neden mendebur %10 ve üzeri düşüyor buna anlam veremedim.Acaba Menderes alanlar dahamı korkak
    0,60 geldiği, karlılık vb. oranlarının kötü olması ve spek kağıdı olması nedeniyle hızlı çıkan hızlı düşer. Dikkat edin çok düşenler 4-5 ayda çok prim yapan kağıtlardır.

Ytd.

4. Inşallah virüs tr de yayilmaz
     Alıntı Originally Posted by raktas71 Yazıyı Oku
    Tamam artık şurdan tepki verir diyebileceğim yer kalmadı olsaydı Allah ne verdiyse hepsine alacaktım:
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

10 kuruşa kadar gelirmi ? merak ettim.

6. Gelmez bence

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by tahtakurdu Yazıyı Oku
    Van denizli arasi 1613 km ,Dünyanin her yerinde görülüyor zaten avrupaya (italya)kadar sıçradı , Çin wuhan ı kapatti youtubede videolar var yollar cesetlerle dolu kimse almiyor. Çin in durumuyla türkiye yi bir anda aynı kefeye koyamayız .

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem...patti-5641816/
    sözcü bile vandaki 5 kişideki numuneler negatif cıktı demiş
     Alıntı Originally Posted by arkeolog Yazıyı Oku
    Coronavirüs Türkiye'ye yarar deyip duruyoruz... Duruyoruz da, ya Türkiye'de de görülürse, bunu hiç düşünmüyoruz. Hatta Van'da görüldüğüne dair şuanda bazı bilgiler var. Coronavirüs hiçbir ülkeye yaramaz ve bunu 2 ay içerisinde tecrübe edeceğiz!
     Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Türkiye ta başından itibaren covit.19 ile ilgili önlemleri çok ciddi şekilde aldı,o bakımdan bir olay çıksa bile o yerde lokal bir vaka olarak kalacaktır...
    Eeee bu vebalde size yeter!

8. ülkede corona yokken vanda varmiş gibi yazilar yazan sen vebalden mi bahsediyorsun ? kagıt direnirken vandanda beklediğin haber cıkmayınca forma ugramaz oldun ne zzaman küresel kriz cıktı döndün piyasayalara allah seni bildiği yapsin asil .

Sayfa 83/739 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •