Sayfa 220/739 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    net borç/ favök = 3.69a inmiş..

bu çeyrek favök çok daha iyi gelecek.. hem santrallerin yekdem gelirleri hem de tekstilin ihracat katkısı.. net borç/favök için 3 altını yıl sonuna konuşuyor oluruz.. yıllıkta 1 milyar favök gelirse kura bağlı olarak 2-3 arası net borç/favök gündeme gelir..

sonra bornova projesinden elde edilen gelirlerle varlık satışı yapılmadan (tekstil ve enerji tarafında) şirket net nakte bile geçer.. sonra yeni jes projeleri gündeme gelir.. tekstilde biraz daha katma değerli üretim için makina alımı vs.. ihitmal dahilinde..

herşeyin sırası var bakalım.. adım adım..
    88 milyon akturdan alacak. 2023 sonunda enflasyon muhasebesi var o kadar maddi duran varlığı var. Denizli'de yaşarken her gün görürdüm menderesi hatta bir ara iş bile yapmıştık. Kasaba gibi mübarek fabrika alanı
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    net borç/ favök = 3.69a inmiş..

bu çeyrek favök çok daha iyi gelecek.. hem santrallerin yekdem gelirleri hem de tekstilin ihracat katkısı.. net borç/favök için 3 altını yıl sonuna konuşuyor oluruz.. yıllıkta 1 milyar favök gelirse kura bağlı olarak 2-3 arası net borç/favök gündeme gelir..

sonra bornova projesinden elde edilen gelirlerle varlık satışı yapılmadan (tekstil ve enerji tarafında) şirket net nakte bile geçer.. sonra yeni jes projeleri gündeme gelir.. tekstilde biraz daha katma değerli üretim için makina alımı vs.. ihitmal dahilinde..

herşeyin sırası var bakalım.. adım adım..
    Bence Menderes mini Alarko. Bu sene veya seneye patlama yapar gibi.

3.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    kaldır bakalım
    Kaldıııııııııır 😀

Sn minikyatirimci beni de bozdun, hahahahhahaha.

4. arkana yaslan ralliyi keyifle izle diyor benim teknik.. ortaklar keyifler nasıl..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    88 milyon akturdan alacak. 2023 sonunda enflasyon muhasebesi var o kadar maddi duran varlığı var. Denizli'de yaşarken her gün görürdüm menderesi hatta bir ara iş bile yapmıştık. Kasaba gibi mübarek fabrika alanı
    enflasyona borçla yakalandık hem de dolar bazlı enflasyona.. bundan güzeli yok.. yeterki şirketten malvarlığı kaçırılmasın

6.  Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Bence Menderes mini Alarko. Bu sene veya seneye patlama yapar gibi.
    aman aman ordakiler damlamasın hemen çift haneden sonra dikkat çeksin

7.  Alıntı Originally Posted by Frqn21 Yazıyı Oku
    Kaldıııııııııır ��

Sn minikyatirimci beni de bozdun, hahahahhahaha.
    kaldır frqn21

8. Şimdi bir şey sormak istiyorum. Konu hakkında vakıf olan birisi cevaplarsa çok sevinirim.

Yekdem gelirler ödemesi ile akalı.

Yekdem gelirleri direkt olarak dolar olarak mı ödeniyor yoksa. günlük ürettiği enerji x o günün dolar kuru diye belirli bir sonunda kümülatif olarak tl bazında mı
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

Sayfa 220/739 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •