Sayfa 640/741 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 5922 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. 6 ay önce patron satışını karşılayan garanti %50 aşağıdan malı kusuyor
    Bu süreçteki enflasyonu da katarsak %60-%70 oranında zararla mal veriyor ahahaha
    Ne koca yürekli bir adam bu be!

2. Onuda kandırmışlardır ����

Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    6 ay önce patron satışını karşılayan garanti %50 aşağıdan malı kusuyor
    Bu süreçteki enflasyonu da katarsak %60-%70 oranında zararla mal veriyor ahahaha
    Ne koca yürekli bir adam bu be!

3. Menderes 2-3 sene 60 milyon lot halka açtı. Sahibi borsayı iyi bilir. Bir kaç şirket kurarak parayı onların üstünden çevirdi. Biz bu 2 sene önce 60 milyon lotu satsın diye bekledik ama olmadı. Bunu yakın zamanda sattı. Her şey iyi güzel veya kötü ama işin doğrusu defter değerini şimdi gördüm ve gerçekten 0,37 defter değeri borsada kalmadı denilecek durumda. Yani 1-2 senedir taşıyanlar bence 1-2 sene daha taşımalı. Tamam sahibi kötü bilanço kötü diyoruz ama şirket ucuz değil bildiğin beleş. Karar verirken yatırımlara ve mal sattığı yerlere bakmak faydalı olur. Param olsa açıkçası bu defter değerini kaçırmazdım.

4. Şöyle bir günde yatırımcısına yaptığına bak pzv lerin

5. Aman ağzımızın tadı kaçmasın A.rıza bey derken. Adam bize felç geçirtecek
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

6. Bu hissedeki olay kar zarar olayı değil. 800 küsür milyon karı Bornova projesini enerji yatırımlarını fiyatladı mı ki şimdi zarar edince düşüyor. SPK yönetimi değişecek muhtemelen bi iki haftaya, hissede olan durum tane tane açıklanıp şikayet yağmuruna tutulmazsa, ekonomi yönetiminde olacak kişilerin mesaj kutuları bu hissede olanlarla dolmazsa bu hissede at koşturanlar hizaya gelmez. Ben şahsen her birinin dm kutusuna bu hissenin neden araştırılması gerektiğini, şirket yönetiminin neden iyi niyet sahibi olmadığını ve yatırımcıları sermaye piyasasından soğutucu tutum sergilediğini yazıyorum. Umarım göreve gelen yetkililerin borsanın bağırsaklarını boşaltacakları hisselerin başında gelir.

7. 2020 haziranda 4 lira 2023 haziran oluyor 5 lira arada enflasyon yüzde 600 700 belki resmî olmayan rakamlarla. Ama bu haysiyetsiz namussuzlarda suç yok bunlara insanca yaklaşanlarda suç var. Genel kurula katılanlardan sağolsunlar yemeğimizi yedirdiler çayımızı içirdiler gibi yazanlar vardı. Yakalarına yapışmadıkları için bu umursamaz ********ce tavırları.

8. İyi aile çocukları satmaya devam ediyor

8-10 tl den kitlediklerini 4-5 tl den geri istiyorlar

Sayfa 640/741 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •