Sayfa 601/739 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    şirket değerini etkileyen en önemli unsur müşterileridir

ihracat ağı gelişmiş 17 yıllık firma

bence 400 bayağı üzeri eder

alarkonun aldığı firma karaman firması bir şubede afyonda var direk karasal iklim

bizimki denizli de aydına yakın
    Kesinlikle haklisiniz. Ben basit bir örnek olarak verdim. Ölüsü 400 mln dan fazlası eder.

Ki, bir yıllik karı 370 mln tl zaten. Buradan hesapla sadece tarim iş kolu bile şirketin şuanki piyasa degerinin cok daha fazlasi.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Piyasa ,büyük oyuncular görmüyor mu bu durumu

Biz küçükler görüyoruz ama bizide ülke spk kuralları koruyamıyor sürekli patrondan spekten sopa yiyoruz

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Kesinlikle haklisiniz. Ben basit bir örnek olarak verdim. Ölüsü 400 mln dan fazlası eder.

Ki, bir yıllik karı 370 mln tl zaten. Buradan hesapla sadece tarim iş kolu bile şirketin şuanki piyasa degerinin cok daha fazlasi.

3. e- imza alabilirsem ben de katılırım. 3 yılı dolduracağız finans hayatımızda. Artık Genel Kurullara katılmanın vakti geldi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    e- imza alabilirsem ben de katılırım. 3 yılı dolduracağız finans hayatımızda. Artık Genel Kurullara katılmanın vakti geldi
    Hocam e imza veya fiziken, bir şekilde bu genel kurula katilmaliyız.

Sorulacak çok soru var.

Hissede yuksek potansiyel görmeme rağmen %10 dan fazla ağırlık veremiyorum.

Piyasada benimle ayni dusunuyor ki, 2 fk lı hisseye rağbet göstermiyor. Sırf bu bile genel kurulda patrona ve yonetime sorulabilir.

Mesela, "Bunca kâra ve ucuzluga ragmen, hisseleriniz neden talep görmüyor, bunun sebebini bir nebzede olsa kendinizde görüyor musunuz?" gibi.

5. Kademeli dalış zamanı.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. 15 gündür aynı hareket

Sabah + % 2-3-5

Öğleden sonra - % 2-3-5

Dökemedi bir milleti

PD , 2 yıllık karına eşit şirket oldu!!!!!!!!!

8. Sağlıklı fiyatlama yok maalesef ve bundaki en büyük neden hepimizin bildiği gibi şirket yönetimi , şirketi idare , büyüme , yatırım bu konularda oldukça iyi ama piyasa yönetimi güven yatırımcı ile işbirliği konusunda oldukça kötüler fiyatlama da maalesef bunun fiyatlaması halka açık en büyük teksiri firması ama yatırım şirketlerine sunum yapmıyor plan gelecek hakkında bilgilendirmiyor sonuç olarak 0 şirket Menderes’e hedef fiyat veriyor çünkü kapalı kutu çünkü güven 0 adam hedef fiyat verecek atıyorum 25 tl 15 gelince ortak 5 milyon pay satacak , yatırımcısından hala trendmarkt kaç daire kaç tükkan alacağını saklayan bir sistem var köhne 2010 larda bunların devri bitti umarım hükümet değişirse yada yeniden seçilirse spk düzenleme denetleme işini yapar bana göre spk kapatılmalı binası dezenfekte edilmeli tüm yetkiler de sayıştaya devredilmeli bu yapılsın o zaman ülkeye güven de gelir yatırmcıda İstanbul finansman merkezi olmaya o zaman başlar

Sayfa 601/739 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •