Sayfa 65/739 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 513 - 520 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by frt77 Yazıyı Oku
    İki gündür niye çıkıyor niye iniyor hiç anlamadım

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirketin iştirakleri ile değeri belli, kişiden kişiye değişebilir tabi ama bence belli. Kağıdın hedefinin ederine ulaşmak olması beklenir en azından. Tüm hareketler bu büyük resmin alt kombinasyonlarıdır teknik analiz perspektifinde. Olan biten bu. Bir de tabi zaman faktörü var, muhtemelen şirket yönetiminin tutumuna bağlı olarak. Şirket her yüksek kar açıklama dönemine girdiğinde yeni yatırımlarla bu durum engellendi ya da parayı yatırımlarla değerlendirdiler denilebilir iyi niyet çerçevesinde. Sanırım yeni bir süpriz görmez isek, artık bu resim değişecek önümüzdeki dönemde. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Şirketin iştirakleri ile değeri belli, kişiden kişiye değişebilir tabi ama bence belli. Kağıdın hedefinin ederine ulaşmak olması beklenir en azından. Tüm hareketler bu büyük resmin alt kombinasyonlarıdır teknik analiz perspektifinde. Olan biten bu. Bir de tabi zaman faktörü var, muhtemelen şirket yönetiminin tutumuna bağlı olarak. Şirket her yüksek kar açıklama dönemine girdiğinde yeni yatırımlarla bu durum engellendi ya da parayı yatırımlarla değerlendirdiler denilebilir iyi niyet çerçevesinde. Sanırım yeni bir süpriz görmez isek, artık bu resim değişecek önümüzdeki dönemde. YTD
    Aynen sn gizligüç.
    Bu arada da çalgı-çengi grubuyla al-ver dalavereleriyle bilançoya kadar devam.Aşağıya da bırakamıyorlar ki malın değerini bilenler almasın.1.60-1.70 bandında git-gel konya 6 saat.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. Olumlu havayı bozmak istemem ama ben 12 aylık bilançodan pek umudum yok...nedeni de yüksek döviz borcu ve dördüncü çeyrekte dövizdeki yükseliş...haa bu hisse zarar açıkladığı zaman da yükseliş yaşadı o ayrı...ama genelde kötü bilançoyu sert düşüşle fiyatladı hep...

4.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Olumlu havayı bozmak istemem ama ben 12 aylık bilançodan pek umudum yok...nedeni de yüksek döviz borcu ve dördüncü çeyrekte dövizdeki yükseliş...haa bu hisse zarar açıkladığı zaman da yükseliş yaşadı o ayrı...ama genelde kötü bilançoyu sert düşüşle fiyatladı hep...
    sn efe78,
    3.çeyrekte kur 14 kuruş arttığında da 40.6 milyon zarardan 16 milyon kara geçmişti yanılmıyorsam.O da bir görüş saygı duyarım.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. Menderes tekstil zaten dovizle yurt disina urun ihrac eden firma.

6.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    sn efe78,
    3.çeyrekte kur 14 kuruş arttığında da 40.6 milyon zarardan 16 milyon kara geçmişti yanılmıyorsam.O da bir görüş saygı duyarım.
    yanılıyorsun...ama dedim ya olumlu havayı bozmayalım şimdi.Benim bilgim yok ama geçen burda birisi borçların TL ye çevrileceği gibi laflar etmişti...sonra yine pamuk stoklarının değerlenmesinin bilançoya olumlu yansıyacağını söyleyen de vardı...iyi düşünelim iyi olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    yanılıyorsun...ama dedim ya olumlu havayı bozmayalım şimdi.Benim bilgim yok ama geçen burda birisi borçların TL ye çevrileceği gibi laflar etmişti...sonra yine pamuk stoklarının değerlenmesinin bilançoya olumlu yansıyacağını söyleyen de vardı...iyi düşünelim iyi olsun.
    sn efe78 bilançolara göre o rakamlar.Bir bak istersen 6 ve 9 aylık bilançolara kur ve kur farklarına.

çok şükür USTA lar ses verdi siz olmayınca tadı olmuyor buranın...

Sayfa 65/739 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •